Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az apámnak panaszkodik...

Miért az apámnak panaszkodik az exem mi közben életében egyszer látta amikor együtt voltunk?

Figyelt kérdés
Az exemnek tartozom 100 ezer ft-vel de egyenlőre nem tudom kifízetni mert egy halom csekket ki kellett fízetnem.Az apámnak másoknak pletykálja ez a szemét miközben ő az én életemet tönkre tette és szinte pénzben nem is mérhető az a kár amit nekem okozott.Tény igen tartozom neki de miért kell ezt másoknak pletykálni és bemocskolni?Nem direkt nem fízetem ki hanem azért mert nem tudom,ahogy lesz annyi pénzem egyből az lesz az első hogy neki ki fízetem.Erre mocsok módon mindnekinek híreszteli hogy milyen szemét vagyok és az apámat is ezzel zaklatja ahelyett hogy nekem szólna.Abban a reményben gondolom hogy majd ő kifízeti helyettem...és amúgy is ez nem a kettőnk dolga lenne?Mi köze van hozzá apámnak és bárki másnak is?
2012. nov. 11. 15:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ma 16:21


Ne haragudjál de te tudsz olvasni a sorok között??Nem az áll feljebb,én ezzel tisztában vagyok.Hanem az áll feljebb hogy mindenfélre szmétnek hirsztel mindnekinek az az iiota.Ha nekem tartozik valaki akkor nem fogom bemocskolni hanme kettőnk közt rendezzük..ennyi..szövegértelmezésed meg egyenlő a nullával.Én tisztában avgyok azzal hogy tartozom és ez nem is áll feljebb,de az hogy apámhoz megy sírni meg pofázni attól még nem lesz kifízetve ennyi..max azt éri el hogy felb@ssza az agyam és tényleg nem fogom kifízetni már csak azért sem..

2012. nov. 11. 16:23
 12/13 A kérdező kommentje:
Az apám az mág hagyjám hogy hozzá egy,de mindenféle idegennek pofázik hogy én mekkora szemét vagyok.de azt már elelejti hogy ő miket művelt amíg együtt voltunk,arról nem is beszélve hogy 150 ezer ft értékben ott vannak nála cuccaim,de neki adtam és nem az már nem kel és a pofáját sem akarom látni.Majd postán érkezik a pénz..
2012. nov. 11. 16:25
 13/13 anonim ***** válasza:
Nyilvan tisztaban van a mentalitasoddal es joggal aggodik azon, hogy nem fogod visszafizetni a tartozast. Gondolom az eszedbe se jutott, hogy odamenj hozza es felajanld, hogy teszem azt havi 10-20 ezer forintonkent rendezed. Hat nem lennek az exed....
2012. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!