Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális belenézni a...

Mennyire normális belenézni a másik facebookjába?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy azt hiszed, megcsal, mert olyan megérzésed van. megtennéd? vagy ez már egy nagyon nagy bizalmatlanság jele?


ha nem találsz semmit/találsz vmit, hogy viselkedsz?

Ha alaptalan volt a dolog, elmondod, hogy megtetted? Vagy ha találsz vmi félreérthetőt, de nem tudod, mit is jelent, megkérdezed?


2012. nov. 13. 13:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Azért az is lényeges, hogy miért csinálja ezt? Adtál rá okot? Volt valami a múltban, ami miatt féltékeny lehet, akár a kapcsolatotok elején? Vagy esetleg túl sok az ellenkező nemű barátod, akiket ő nem, vagy csak alig ismer?

Ha ezek közül valamelyik van, akkor valahol megértem őt is. És most talált valamit? Ha igen, akkor mit? Mert amúgy nem szép dolog, ha belenéz, de az enyémbe a barátom bármikor belenézhet, még csak félreérthetőt sem találna, tehát akarva sem tudna veszekedést csinálni belőle.

2012. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, előző, ez az "okot ad rá" azért veszélyes, mert lehet, hogy neked az, amit a Kérdező tesz, vagy mond nem lenne semmi.

Figyelmen kívül hagynád!

Viszont vannak olyan betegesen féltékeny emberek, akiknek már egy mosoly is ok a féltékenységre.

Neked lehet, hogy nem, mert normálisan gondolkodsz, de hidd el, van aki vég nélkül képes kombinálni, piti kis dolgok miatt is.

És ez megkeseríti a másik fél életét.


Nekem barátomnak volt ez a mániája, hogy "Megcsalnál, ha..." "Vele megcsalnál?" "És vele?"

Mindig ezen pörgött, mert rossz tapasztalatot hozott otthonról.

Az életben nem adtam erre okot, mégis ezen témázott.


Mondtam neki, hogy fejezze be, mert nem fogom megcsalni, de ha igen, akkor azt majd tudatom vele.

Leállítottam, szerencsére ő értelmes, és befejezte, de látom, hogy olvasgatja az ilyen fórumokat, hogy "Megcsalt a feleségem".

Most én tehetek arról, hogy a szülei csalták egymást?


Na, ezért kell meghúzni a határokat!

A Facebook a Kérdező privát szférája, a telefonja is az övé, ne turkáljon senki a másik dolgaiban.


Ja, és van, amikor ezzel az állandó cukkolással hajszolnak valakit szakításba.

Úgyhogy pont a visszájára fog fordulni a dolog.

2012. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Velem az exem csinálta, nem tudta a jelszavam nem is kérdezte. Én óvatlanul bejelentkezve maradtam néha míg zuhanyoztam. Ha megkérdezte volna a jelszavam szó nélkül megadtam volna vagy beléptem volna neki hogy tessék olvasgasson. Nem volt titkolnivalóm. A legtöbb férfi hajlamos arra hogy ha gond van a kapcsolatban a nőben és más férfiban keresi a hibát nem abban hogy esetleg valamit rosszul csinál.


Én igen felháborodtam, mert saját bevallása szerint nem csak azt nézte meg amit férfiakkal beszéltem hanem kivesézte a barátnőimmel folytatott beszélgetéseimet is, hátha ott talál valamit.


És tessék mit talált, hogy panaszkodom nekik arról amit már neki is ezerszer elmondtam.

2012. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Az en ferjem is beleolvas ha kimegyek Hagyom neki hagy szaglasszon aranyos mikor lebukik :)

Nem zavar nincs titkolnivalom Viszont en is bele bele nezek ha nyitva van az ove.

Ez koztunk normalis elfogadott dolog.

2012. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nekem van fiókom, a férjemnek nincs. Nem titkolózol előtte, együtt csináltuk az oldalt és vagy sak én, vagy együtt nézzük, szórakozunk más megosztott dolgain. Mivel sokat dolgozunk mind2en, jól esik néha így lazítani..remélem ez nem bűn....az intimszférám nem tartalmazza a jelszót, de ettől még harmónikus kapcsolatban élünk jó néhány éve.

A párod azt hitte megcsalod.. ennek oka van és át is vert, mert kukkolt...nem szép dolog, de gondolom kétségbe esett....azt hiszem én is megtenném, ha abban a helyzetben lennék, inkább lássak világosan és fájjon, mint vakágban élni, mert úgy kényelmes. Jah és naná. hogy a képébe vágnám, ha bizonyítékot találok.

2012. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mi tudjuk egymás jelszavát,de én sosem nézem meg,őt meg nem tudom.
2012. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

egyszer megcsaltam, de azt is csak egy csók erejéig, részegen, nem mondtam el... azt is faceről tudja...


most nem történt semmi, de mégis összemagyarázza magának...igen, legótagadtam vmit, de csak, h ne legyen ebből konfliktus. Amit persze megtalált, és jött, h ha nem lett volna semmi, akkor elmondtam volna...

ááááá

2012. nov. 13. 14:51
 18/24 anonim ***** válasza:
Na akkor zsák a foltját... Megérdemlitek egymást. Az egyik félrelép, nem őszinte és még hazudozik is, a másik meg betegesen féltékeny. Én a helyében már akkor kidobtalak volna, mint macskát szarni:)
2012. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Annyira, amennyire megmutatja. Szokott facebook-ozni olyankor, ha ott vagyok körülötte, néha odahív, mutat valamit, néha nem, de rejtegetni nem szokott semmit. Így aztán semmi olyasmit nem találnék ott, ami rám tartozik, a barátaival való levelezéséhez meg semmi közöm, a postáját sem bontom ki, az e-maile sem érdekel, a facebook-ja sem.
2012. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ki teszi ki a fb re ha csokolodzik massal???komoly a fb nyilvanos oldal oda csak kiskutyas stb kepek kerulnek nem?
2012. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!