Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtök (akivel együtt laktok, de különböző okok folytán még nem vagytok közös kasszán), vásárolna magának egy pólót és egy nadrágot, amikre igazából nincsen égető szüksége, csak tetszik neki?

Figyelt kérdés
a kettő együtt 1000 Ft körül van
2012. nov. 15. 19:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de ha ő szólna neked, hogy nem kellett volna a huszadik autófrissítő vagy akármi, amit te megveszel, pedig nincsen rá égető szükséged, akkor ő lenne a hülye p., mi?


Én nagyon kiakadnék, ha a párom bele akarna szólni, mire költöm a pénzem, pláne ha még közös kasszán sem vagyunk.

Igazából most sem szólunk bele ilyen szinten egymás dolgaiba, kifizetjük a csekkeket, bevásárolunk,ami bevételünk még marad, azt mindenki arra fordítja, amire jónak látja.

4 éve élünk együtt, két gyerekünk van.

2012. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudom, hogy baráti vagy párkapcsolati a kérdés, de mivel felmerül a közös kassza lehetősége így gondolom akkor párkapcsolati. Mit kellene szólni ehhez? Egészségére.

Vagy csak én nem értem mi itt a probléma?!

2012. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, de itt valaki lepontozza az összes normális választ... Érdekelne a véleménye!
2012. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem költenék ennyit cuccokra, mert turkálok, de alapjáraton ha egyébként nem nyomorogtok, és nem kell nagyon kuporgatnotok a rezsi kifizetésére, akkor miért ne vehetné meg, ha tetszik neki?
2012. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, áruld már el nekünk, hogy milyen indíttatásból írtad ki ezt a kérdést, kérlek...
2012. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok közös kasszán, szóval az ő pénze, gondolom azt csinál amit akar.

Bár gondolom, a kaját és a rezsit felesben fizetitek. Ha emiatt nem tud annyit beleadni a kajába, rezsibe, akkor el kell beszélgetned vele, hogy legközelebb, csak úgy vegyen magának nagyobb értékben dolgokat, hogy az nem megy a közös költségeitek rovására, hiszen nem engedhettek meg magatoknak úgy ilyen kiadást, hogy még csak szüksége sincs ezekre a cuccokra. Tudni kéne kinek mennyi a fizetése, mert ha mindketten minimálbért kerestek, nyögitek a lakbért stb... akkor én is kiakadnék, ha a párom csak úgy meglepné magát egy 10ezer forintos szettel, úgy hogy szüksége sincs rá. Viszont, ha jól kerestek, én nem beszéltétek meg hogy valami miatt spórolni fogtok pl.: költözés, akkor édesmindegy mire költi a saját pénzét.

2012. nov. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem,hogy ez neked miért probléma,hiszen nem a te pénzedet költötte hanem a sajátját,amiért megdolgozott.Tetszett neki,megvette,ügy lezárva.Legalább dicsérd meg,hogy csinos.

Attól,hogy nincs égető szüksége rá,még kijár neki egy kis kényelem.Érdekelne,hogy ha fordított lenne a helyzet,te mit szólnál hozzá.Ha meg közös kasszán lesztek,elszámoltatod az utolsó forintjáig is?Remélem azért nem kiabáltál szegény lánnyal.

Én azért flottul kiverném a huppot,ha a párom számon akarná rajtam kérni,hogy mit,mennyiért és miért vettem meg magamnak.Igenis megdolgoztam érte és ha nem veszélyezteti a megélhetésemet,akkor neki mi köze van hozzá?

2012. nov. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagytok kozos kasszan, nem ertem mire fel tartod szamon mennyibe kerult.


Mondjuk meg ha kozos kasszan vagytok, akkor is fillerszexualas felhanytorgatni ezer forintot.

2014. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%
A barátnőd helyébe fognám az összes "csörgős" pénzt azt jól hozzá verdesném a fogadhoz eggyenként eredeti paraszt vagy👌
2016. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!