Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok és csalódott....

Szomorú vagyok és csalódott. Volt még valaki hasonló helyzetben, mint most én?

Figyelt kérdés

A párommal már eljegyeztük egymást,minden szép volt és jó,boldog voltam. De mára annyira unalmas lett az egész kapcsolatunk,hogy nem megyünk,se kirándulni,se sétálni,se moziba,se színházba,se sehova.Vagyis ő megy,csak én nem,mert mindig elfelejti megkérdezni,hogy nem volna-e esetleg nekem is kedvem velük tartani. Hozzáteszem ezeken a "bulikon" nem csak pasik vannak,mert mindenki többnyire a párjával megy és a baráti (nekem inkább csak ismerőseim)társaságban is sok a lány.

Ami nálam most kiverte a biztosítékot,hogy a hétvégére elkezdtem 3 hete szervezni egy kisebb összejövetelt a barátokkal,hogy megünnepeljük az ő társaságukban az évfordulónkat.Beültünk volna,beszélgettünk volna,ennyi. De senki nem jelzett vissza,hogy jön-e,kikre számítsak,hogy ott lesznek és a párom sem erőltette az egészet.Ma tudtam meg,hogy egyik ismerős srác szülinapja lesz holnap és mindenki,beleértve a páromat is ott lesz.Hát ezért nem szólt senki. De ha nem kérdezek rá,hogy mi a holnap esti program a párom szerintem nem is említi holnap estig,vagy nem tudom. És persze nagyon rosszul esett,hogy minden hétvége a haveroké én csak egyet akartam ,főleg,mert évfordulónk lesz és akkoris bulizni kell menni a haverokkal.Vagy mért nem lehetett azt mondani,hogy tartsuk a kettőt egybe,évfordulót és szülinapot. De nem. És múltkor azt is megkaptam,hogy ő nélkülem jobban el tudja magát engedni,ha bulizik,hozzáteszem,nem nagyon szoktam vele menni,nem akarok a nyakán lógni,érezze jól magát.

Sosem csalt meg,nem is tenné,ismerem ennyire,még mielőtt valaki ezt feltételezné.Viszont nem ez az első ilyen húzása,hogy hülyének néz,és én már nem vagyok biztos abban,hogy nekem erre van szükségem.Nem tudom,hogy csak emiatt bizonytalanodtam el,vagy elegem lett.

Nem tudom,mit tegyek,mert megbeszélni vele a dolgokat nem lehet,mert ha beszélni akarok vele,akkor hallgat és nem lehet vele beszélni.

Aki kekeckedni akar,az kérem most kicsit kíméletesebben tegye,mert eléggé magamalatt vagyok így is.


2012. nov. 17. 01:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha így viselkedik minek vagy még mellette?! Hagyd ott a francba! Az még oké hogy hébe- hóba elmegy nélküled, na de mindig?! Téged csak azért tart hogy tudjon kivel együtt lenni.

ilyen fog maradni nem fog megváltozni, magának való kis....hagyd el és keres nála jobbat aki veled is elmegy szórakozni és nem csak disznek tart téged! Túl sokat képzel magáról ez a patkány.

2012. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Pendulum92 ***** válasza:
Ilyenkor gondolják a nők, hogy majd ha összeházasodnak megváltozik. Aztán rádöbbennek hogy mégsem.
2012. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ja,azt nem várom meg,hülye azért ennyire nem vagyok :)!
2012. dec. 22. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!