Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám feldolgozni,...

Hogyan tudnám feldolgozni, hogy kivel volt előttem a párom?

Figyelt kérdés

Mindkettejüket ismertem, egy helyen dolgoztunk. A mostani párom már akkor is szimpatikus volt nekem, a nőt viszont utáltam. Megjátszós, negédes, ráadásul igénytelen ronda trampli. Csodálkoztam is, hogy mit eszik rajta ez a nekem szimpatikus férfi. Aztán nekem jött egy nagy szerelem az életemben, ők közben szakítottak, később mi is. Eltelt még egy év, és mi összejöttünk.

Azóta persze beszélgettünk a múltról, és még inkább megerősödött bennem, hogy mennyire borzalmas nővel volt előttem a párom. Ő viszont kedves nosztalgiával emlékszik rá vissza.


Nekem ez jelenleg szörnyű érzés, minden önbizalmam oda. Nem tudom azon túltenni magam, hogy vajon kívülről én is ennyire szánalmas vagyok, mint az a nő?!


Tudom, ez értelmetlen, de nem megy ki a fejemből, hogy ha előttem ő tetszett neki, akkor én is olyan vagyok....


26N


2012. nov. 17. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

ha sokkal szebb lenne az ex akkor meg az lenne a baj "úristen, Miss Universe-el járt, mi vagyok én hozzá képest, tuti mindenben jobb volt nálam stb."

akkor meg azért lennél féltékeny.

semmi értelme exekhez hasonlítgatni magad, nem véletlenül már csak a múltja része a lány.

trampli ...és? lehet hogy olyan szuper volt a humora vagy akkorát alakított az ágyban hogy az lazán feledtette a "trampliságát"

mindenesetre a legnagyobb butaság lenne erről kérdezgetni a párod, vagy folyton ezt a csajt fixírozni, pörögni rajta hogy mi tetszhetett benne a párodnak...

lehet hogy szimplán az illata. tudod, feromonok, hormonok... a szerelem egy rejtélyes kémiai dolog (is)

2012. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lettem lepontozva, mert leírtam a saját történetemet, véleményemet...
2012. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező,én ugyanilyen voltam mint te. Én 24 vagyok. Aztán elkezdtem gondolkozni és arra jöttem rá,hogy ami előttem volt,az a múlt,ahhoz semmi közöm.A múltbéli dolgokat fejhez vagdosni butaság és csúnya dolog. Ezen rágódni,meg szintén butaság,mert te mész rá.Lépj túl,veled van,téged szeret, a múlt az a múlt,az le van zárva!
2012. nov. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlbonyolítod. Az én férjemnek is volt már menyasszonya igaz, régebben és azóta is hálát ad, hogy nem vette el azt a nőt. (én nem ismerem)

Nekem sokkal szimpatikusabb, hogy a férjed nem szapulja a volt menyasszonyát, hanem kedvesen emlékszik az időszakra.

Emiatt még nyugodtan hozzámehetsz, nehogymár közétek álljon a múlt és ilyen butaság miatt ne alapítsatok családot.

2012. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom azért, mert 16 évesen nem ismerik el még azt, hogy kapcsolat...van ilyen, nem tudják elhinni, hogy valaki 16(én esetemben 17) éves korában összejön valakivel és még pl. 26 évesen is együtt vannak....mondjuk nem ez az általános. De a GYK-s nőktől ne is várj mást, ez a színvonal.
2012. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak féltékenység.Az én páromnak nagyon szép barátnői voltak,és bár nem tartom magam csúnyának,ezt is nehéz elfogadni. Ez is nehéz,hogy remélem én elég szép vagyok.Szóval mindegy,hogy ronda vagy szép barátnői voltak,mindegyik rossz érzés tud lenni,és önbizalom romboló.
2012. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem nem én/mi vagyok az egyetlen olyan fiatal lány, aki lehet élete végig együtt lesz azzal, akivel most összejön.. De mindegy mindenki azt gondol amit akar, én örülök hogy megtaláltam az igazit :)
2012. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!