Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Bővebben lent!

Kinek van igaza? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Két napja a barátnőmmel vitatkozok és próbálom megértetni vele, hogy nincs igaza. Szerinte ha kiköltözik Hollandiába és ott szül gyereket, akkor az állam ad neki egy ingyen lakást meg egy nagyobb támogatási összeget. Továbbá szerinte havi 300 ezer forint családi pótlék jár gyermekenként. Tehát ha van 3 gyerek, akkor havi 900 ezer forint. :D :D Ez mind a barátnőm álláspontja. Én utána néztem és negyed évente jár egy gyermekre kb 50 ezer forint életkortól függően. 12-18 éves korig kb 70 ezer forint jár negyed évre egy gyerekre. Nem tudom lebeszélni erről a hülyeségről... Szerintem akkor lehetséges az, hogy kap az ember segély lakást, ha állampolgár és ott dolgozik. De ehhez ha jól tudom, akkor 5 évig ott kell lakni, hogy valaki kapjon letelepedésit. Tudom, hogy hülye kérdés és azt sem tudtam hová tegyem fel, de érdekel. Szerintetek kinek van igaza?

2012. nov. 17. 20:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Küldöm neki a linket.
2012. nov. 17. 21:11
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
A barátnőd egy képmutató fruska, a hivatalnokok istennőjének képzeli magát és azt várja el az ismerőseitől, hogy vasárnaponként ne templomba járjanak, hanem hozzá imádkozzanak. Nincs senkije aki ezt a mesét beveszi, vagy talán egy újgazdag pasija?
2012. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 21.07-nek

Idézem:

" annyit ér el vele hogy a gyerek magyar-holland állampolgár lesz. ennyi."

Te is tévedsz. Nem lesz holland állampolgár a baba mert ott születik. Csak akkor kapja meg az állampolgárságot (és azt is igényelnie kell) ha a baba édesapja holland állampolgár.

2012. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A legegyszerűbb, ha ezt elolvasod:


[link]

2012. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!