Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék egy kis...

Honnan szerezhetnék egy kis pénzt? Munkát nem kapok, de már ruhám sincs, se semmim, amit eladhatnék?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, suliba járok, több munkára is jelentkeztem, de nem vettek fel, angolul nem tudok, csak olaszul. Szó szerint nincs ruhám, két éve ugyanabban a tavaszi cipőben járok télen-nyáron, de már teljesen tönkrement, rögtön befolyik rajta a víz, A Nadrágom is már elég rossz állapotban van, télikabátom nincs, csak egy vékony átmeneti, abban fagyoskodok.

Max a régi könyveim vannak, amik "értéknek" számítanak, de hol tudnám őket eladni? Bár manapság nem igazán vesznek, mindenki eladni akar.

(A netet nem én fizetem, mielőtt valaki ebbe kötne bele)


2012. nov. 18. 12:23
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Köszi aválaszokat!

nem kifogásokat keresek, több helyre is jelentkeztem már, és eddig nem vettek fel.. (most megint jelentkeztem egyre, majd meglátjuk..)

2012. nov. 18. 16:29
 22/35 anonim ***** válasza:
55%
A Mc'Donald's-ba tárt karokkal várják a diákokat (tapasztalat)és diákként jól is lehet keresni!
2012. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
55%
én azt ajánlom,hogy ne jelentkezz ilyen meghirdetett hirdetésekre, hanem 1. iskolaszövetkezet, 2. csinálj egy önéletrajzot és hajrá. Én is bejárós vagyok, érettségi után bementem barátnőmmel a városba egy-két étterembe, másnap fel si vettek egy cukrászdába nyárra diákmelóra pincérkedni. Most szeptemberben egyetem mellett mentem még 1 kört, másnak felvettek a helyi BurgerKingbe, azóta ott vagyok,és nagyon szeretem. Heti 2-3 napot megyek suli mellett, de havi 40-50 ezer mindig összejön. Csak fel a fejjel,ne add fel,és te is találsz valamit :)
2012. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
55%
Bemész a Mekibe kérsz egy jelentjezési lapot,kitöltöd,visszaadod és nagy valószínűséggel fel is vesznek és kb annyit tudsz is keresni annyi munkával,mint aki a burgerkinget írta.
2012. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek a választ, és a biztatást!

(Egyébként az a vicc, hogy Mekibe is jelentkeztem már kétszer, és mégsem vettek fel, ez azért már elég nagy gáz... :S Meg van egy kis problémám: szocfób vagyok, emiatt lehet, hogy szimplán hülyének néznek az "inerjúkon" pedig csak izgulok, mint a vetmalac..)

2012. nov. 18. 21:21
 26/35 anonim ***** válasza:
55%
Lehet épp nem kerestek akkor pont embert,de mivel a Mekibe mindig kell ember,max elteszik a jelentkezésed,ezért ha 10-szer próbálod meg akkor sem kár. Tudom,ott dolgozom!
2012. nov. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
78%
Legyél kicsit aktívabb! Ne csak neten küldj önéletrajzot, és ne csak egyet! A diákszövetkezetekhez tipikusan érdemes személyesen bemenni, mert a jó munkák ki se kerülnek a netre. Ha meg már küldözgeted az önéletrajzod, akkor küldd el minden esélyes helyre. Budapesten azért lehet találni egynél több szimpatikus munkát :)
2012. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ismét! :)


Az önéletrajzzal van egy kis gond: Mégis mit írhatnék bele? Mert sokmindent nem tudok...(összesen eddig három helyen dolgoztam, azok is csak kis alkalmi semmiségek voltak)

2012. nov. 19. 10:56
 29/35 anonim ***** válasza:
ha debreceni vagy írj rám
2012. nov. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
78%

netről tölts le egy önéletrajz mintát, szerintem megfelel a rublikázott CV is, motivációs levél nélkül.

Beleírod a sulikat, nyelvismeret, azt az 1-2 korábbi alkalmi munkát,mindent ami eszedbe jut. Címet szerintem ne írj rá, engem is azért utasítottak el 1-2x mert látták,hogy más városban lakom,pedig a bejárást simán megtudtam volna oldani.

2012. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!