Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék egy kis...

Honnan szerezhetnék egy kis pénzt? Munkát nem kapok, de már ruhám sincs, se semmim, amit eladhatnék?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, suliba járok, több munkára is jelentkeztem, de nem vettek fel, angolul nem tudok, csak olaszul. Szó szerint nincs ruhám, két éve ugyanabban a tavaszi cipőben járok télen-nyáron, de már teljesen tönkrement, rögtön befolyik rajta a víz, A Nadrágom is már elég rossz állapotban van, télikabátom nincs, csak egy vékony átmeneti, abban fagyoskodok.

Max a régi könyveim vannak, amik "értéknek" számítanak, de hol tudnám őket eladni? Bár manapság nem igazán vesznek, mindenki eladni akar.

(A netet nem én fizetem, mielőtt valaki ebbe kötne bele)


2012. nov. 18. 12:23
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Voltam ma a mekibe jelentkezni Pesten. Az volt az első kérdésük, hol lakom. Aztán "várólistára tettek" pont mint két évvel ezelőtt, ahonnan azóta is hívnak.... :S
2012. nov. 22. 16:10
 32/35 anonim ***** válasza:

szocfób vagy a francokat! Akkor meg eszedbe nem jutna egy tömegeket kiszolgáló munka.

Azt meg nem kell az orrukra kötni hol laksz, mondd h albérletben a városban, személyit úgyse kérnek, am meg az albi nincs beleírva.

Kis melókat kis füllentéssel, nagy melókat pofátlan korrupcióval lehet elnyerni. Ebben a xarfészek országban ez már csak így megy.

2012. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Az hogy elmegyek melóra jelentkezni, még nem tömegben történik, de te biztos tudod, mint én vagy a dilidoki, hogy szocfób vagyok-e vagy sem. :D
2012. nov. 22. 19:43
 34/35 anonim válasza:
55%

Nem tudom h aktuális e még ha nem írj mi változott azóta érdekel Át tudom érezni a helyzeted figyú fiatal vagy még ne törődj semmivel csak járd az utad

Most végre van egy normális diákmunkám de hidd el, mi is szörnyen le vagyunk égve de nem teregetem a szennyest

Idővel minél többet dolgozol apránként majd rájössz hogy

Te igenis tettél valamit az életben nem az aki mindent megkap csettintésre szüleid nem biztos hogy rossz emberek attól függetlenül h évek óta nem vesznek neked ruhát 22f

2014. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Az előző vagyok Jah és én nem ismerlek téged de szerintem nem vagy szociállfóbiás csak frusztrál amiatt hogy alul öltözött vagy a szociállfóbiás az más hidd el !

A szociállfóbiás az akkor érzi a legjobban magát ha senki nem veszi körül és állandó rettegésben él nem kell hozzá interjú A szokásos szorongásos tünetekkel mind verejtékezés,teljesen irreális viselkedés és hideg-meleg rázás olykor dadogás

2014. nov. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!