Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi mindent megkap a...

Ha egy férfi mindent megkap a feleségétől, akkor miért lép félre mégis?

Figyelt kérdés
Van egy házaspár (kicsi gyerekkel), akik nagyon jó barátaink. Nemrég a férj büszkén újságolta nekem, hogy szeretője van (aki szintén párkapcsolatban él). Kérdezgettem tőle mindenfélét és elmondta, hogy imádja a feleségét, soha nem hagyná el, mindent megkap tőle, szex is van, mégis megcsalja, sőt kezd beleszeretni a másik nőbe is. Azt mondja, a nagyapja és az apja is ezt csinálta és szerinte ez olyan klassz dolog, jó a bujkálás, mert izgalmas. Izgalom? Ennyi lenne a válasz?
2012. nov. 20. 21:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
99%
A "mindent megkap akkor nem lép félre" egy baromság. A hűség jellem kérdése, nem a kapcsolaté. Van aki pocsék kapcsolatban sem lép félre, van aki a legjobban is tart szeretőt.
2012. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
23%

ismerek ilyet én is.

ott az a baj, hogy a pasinak az első és az utolsó (?) nő az életében a felesége volt. vagyis nem, de hivatalosan igen.


csalja ahol tudja, de emellett szereti a feleségét is, nem hagyná el egyik szeretőjéért sem, és a gyerekeit is a rajongásig szereti. komolyan, nála jobb apát még nem nagyon láttam.


ahol minden klappol, ott pont az a baj. ha lenne valami gubanc, akkor nem más nők után futkosna, hanem megoldást keresne. nekem is volt már hasonló gondom. minden flottul ment, és a felesleges energiáimat egy külső kapcsolatban vezettem le.

2012. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, otthon csak szerinte jó a szex. Havi egyszer..mit mondana asszony? Kell az izgalom, hogy férfi legyen..

Kompenzálja, a gyenge teljesítményét,mert csak a szeme kívánja..Az ilyen hencegők semmit nem érnek az ágyban.

Nem az a férfi, akinek egy jó nőre feláll, hanem aki szeretkezni tud, nemcsak dugni. Hencegős, önbizalmat kereső semmire való nem férfi..gyerek, álmodozás szinten megmaradt mitugrálsz.

2012. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
98%
Szánalmas,nem szereti ez az ember a feleségét,sem a szeretőjét,csak saját magát.A hűség nem érzés hanem döntés kérdése.
2012. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
97%
Te nő vagy vagy férfi?? Olyan hihetetlennek tűnik,hogy nő lennél és elmondaná neked a közös baráti pár férfi tagja, hogy megcsalja a te barátnődet!!! Vagy csak tesztelni akartak, mennyire bízhatnak meg benned, vagy ha ez tényleg igaz, azt akarja, hogy megtudja a felesége? Vagy még egy ötlet, ki akar kezdeni veled! Amúgy meg biztosan sokat számít az izgalom, főleg egy férfinál. De csak emiatt megcsalni egy olyan nőt, akiért egyébként odáig van??? H
2012. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
97%
A pasi egy idióta,le kell sz@rni az ilyet,annyit nem ér.
2012. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Nő vagyok!

Nagyon jó barátok vagyunk és neki régen is voltak hasonló ügyei, mikor még nem volt nős. Mindig megőriztem a kis titkait. Tőlem soha senki nem tudta meg. Olyan is volt, amikor az ő barátnője mesélte el nekem, hogy majdnem megcsalta, de aztán mégis megállt. Én mindig mindenkit meghallgatok és tartom a számat.

Ez a mostani helyzet azért gáz, mert a felesége és én jó barátnők lettünk. Ő is nekem mesélte, hogy gyanítja, hogy van valakije a férjének. Tehát én tudok mindent, de nem merek szólni, nehogy én tegyem tönkre a házasságukat. Egyszer csináltam ilyet még középiskolás koromban, azóta sem. Akkor elmondtam a barátnőmnek, hogy megcsalja a pasija és még én voltam a sz@r szemét, mert kavarok. Aztán kiderült, hogy igazat mondtam, de a barátságunk mégis véget ért.

Amúgy tényleg kicsit béna az ágyban, ezt a barátnőmtől tudom, de ő elnézi neki, mert szereti.

Végül is mindegy, csak kíváncsi voltam, hogy miért csinálnak ilyet a férfiak.

"A hűség nem érzés hanem döntés kérdése." - Ez a gondolat nagyon tetszik :)

2012. nov. 20. 22:43
 18/35 anonim ***** válasza:
77%

1 viszket a fa'ka

2 nincs felelőség

2012. nov. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
96%

Nos, akkor már meg is mondtad a választ. A nő mondta neked, hogy szerinte a pasas béna az ágyban. legalábbis vele az, vagy neki az... Ezt nyilván érzi a pasi is valahol, ezért keresgél más, akinek ő is megfelel. Ez rendkívül megalábzó ám egy férfi számára, hogy jaj hát nem vagyok az a lepedőakrobata, meg a csaj bénának tart, de azért elnézi nekem mert milyen cuki vagyok... Nem kéne a férjét aranyos cukikaként kezelni, mint egy kisfiút, hogy jaj hát elnézzük neki... A másik meg nyilván nem beszélték meg nyíltan ezt a dolgot csak érződik. Hát ez az eredménye. Ahelyett hogy nyíltan megmondta volna a férjének, meg még mielőtt a férje lett, hogy ő hogyan szereti, ahelyett elnézi neki a bénázást. Hát most megkapta, hogy félre megy a kis drága.


Lehet hogy a szeretőnek meg pont úgy tetszik ahogy a férj csinálja, és nem tartja bénának.


34/N

2012. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gond a házasságukban, de vannak olyanok, akik azért tesznek ilyet, mert teljes mértékben meg vannak győződve róla, hogy ez nekik jár és megengedhetik maguknak. Ilyen lehet ez a jóbarátod is, főleg mivel náluk ez a családi férfiminta.
2012. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!