Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák és apák! Mit vennétek,...

Anyák és apák! Mit vennétek, ha a lányotok egy veletek egyidős pasival állítana haza? Engednétek a kapcsolatot vagy elleneznétek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 20:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

22 éves vagyok és nagyon bejött pár hónappal ezelőtt egy 20 éves bige. Fűztem őt pár héten keresztül és csak nem akart engedni, nem tudtam, hogy miért. Úgy tűnt, hogy nincs neki párja és ő is tagadta, hogy lenne. Eléggé tönkrementem a vonzalomba, mert még soha nem láttam ennyire kedves lányt, aki ráadásul ilyen gyönyörű és okos is lenne mellette.


Aztán kiderült, hogy van neki párja. Egy 48 éves faszival van együtt már 3 éve és ő is vette el a szüzességét, amikor még 17 éves volt. Nem tett jót, csak mégjobban szétestem tőle érzelmileg és most még mindig ki vagyok fordulva magamból...

2012. nov. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Rettenetesen megviselne, nem tudom, mit csinálnék.

Mégcsak 5 éves a nagyobb, igyekszem úgy nevelni, hogy ne is jusson eszébe :)

2012. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
A lány 24 a pasi 40 éves.
2012. nov. 22. 18:34
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező (#13), akkor ez a "veletek egyidős" a kérdésedben általában költői túlzás, nem tipikus dolog 16 évesen anyává/apává válni manapság.

Egyébként köztem és a párom között is (majdnem) 16 év van...

2012. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Megkérdezhetem, hogy jól megvagytok ilyen nagy korkülönbség ellenére is?
2012. nov. 23. 16:28
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 15 év, amióta együtt vagyunk, elég egyértelmű válasz erre:)
2012. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
:D Gratulálok!
2012. nov. 24. 17:05
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézném jó szemmel az tuti, egy 24 évest eltiltani már úgysem tudsz, de én biztos megmondanám a véleményem a lányomnak is meg a pasinak is. Persze nem veszekednék.
2012. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok (még) sem anya, sem apa, de nálam is idősebb a párom, 18 év van köztünk. 1 éve vagyunk most együtt és eddig az égvilágon semmi problémánk nem adódott a korkülönbségből. Nem azért szeretem, mert gazdag meg hasonlók, amiket ki szoktak találni (egyébként nem is gazdag), hanem egyszerűen azért, amilyen. És amikor hallom a barátnőim panaszait, problémáit a 22-23 éves barátjukról, sokszor fellélegzek, hogy nem kell ilyen gyerekes férfiakkal olyanokon összevesznem, hogy pl. részegen táncolt egy másik csajjal egy buliban. A mi kapcsolatunk pedig még mindig hónapról-hónapra csak jobb. Szóval nem kell feltétlen pálcát törni afelett, aki egy sokkal idősebb egyénnel jön össze. Szerintem ismerjétek meg a fiút legelőször, aztán ha szimpatikus és boldogok együtt, akkor örüljetek a lányotok boldogságának.
2012. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Már csak azért is, mert ha ellenzitek (vagy netán eltiltjátok tőle), könnyen egy életre megromolhat a kapcsolatotok a lányotokkal.
2012. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!