Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák és apák! Mit vennétek,...

Anyák és apák! Mit vennétek, ha a lányotok egy veletek egyidős pasival állítana haza? Engednétek a kapcsolatot vagy elleneznétek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 20:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
általában azok menekülnek ilyen kapcsolatba, ahol komplexusa van a gyereknek. pl lánynál, ha nem foglalkozott vele eleget az apja.
2012. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
19%

Én biztosan hagynám, hiszen egy ilyen kapcsolatnak (szerintem, és számomra) nincs jövője.

Ismerősi körben is van egy lány, aki 21-22 éves, és 45 feletti barátja van. A férfi tudhatóan nem akar gyereket (van már neki kettő). Na most ennek a kapcsolatnak milyen jövője van?? Persze, hogy egy 45 éves tud olyanokat mondani a sokkal nagyobb élettapasztalata miatt, amitől egy 22 éves lány maga alá pisil örömében, hogy mennyire szerelmes. De a sokkal idősebb férfi belegondolhatna, hogy a legszebb(!) éveit rabolja el egy fiatal lánynak. A férfinek kellene kicsit észen lenni, és nem engedni a csábításnak, max kerek perec megmondva, hogy csak szex kell, ha így is belemegy a lány akkor oké. De 20-30 év múlva garantáltan özveggyé és boldogtalanná tenni egy nőt mi értelme van??

2012. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ja, és azért hagynám, mert a gyerekem remélem záros határidőn belül rájönne a fentebb említett dolgokra, és elküldené melegebb éghajlatra a vén idiótát:)
2012. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Ne vicceljetek már,alapból az a "vén"ember takarodjon el a lányomtól.Mit tennék?eltakarítanám és felvilágosítanám hogy olyan mintha a saját lányát dugná :/ vén szatír,a mai világban az a baj hogy elfogadott kezd lenne,holott ez mélységesen felháborító"


Szerintem,ha te dughatnál egy fiatalabb lányt,az már nem lenne olyan mélységesen felháborító.

2012. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nekem anyu a elsö pillanatban felhaborodott, kitagadott, ordibalt es nem is akart velem beszelni sokaig, ez olyan 1-2 honapig tartott utana meg akarta ismerni, azota meg mar imadja es szidja magat a mai napig, hogy miert volt ennyire bunko velünk kapcsolatban... Apa letudta annyival, hogy az en dolgom, ha nekem jo akkor csinaljam amit akarok, eleg nagy vagyok mar, hogy tudjam, hogy mit csinalok. Az en parom 24 evvel idösebb, nem milliomos, de meg csak nem is gazdag es igen jol megvagyunk együtt mar 10 eve es a gyerekek is ebben tamasztanak ala, azt hiszem :)
2012. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok, és egyszerűen rosszul vagyok a 22-25-28 évesektől, annyira éretlenek. Egyetemen pedig ilyenekkel vagyok körülvéve (érettségi után dolgoztam pár évig, ezért később kezdtem az egyetemet). Folyton a buli, pia körül vannak, a 40-50 éves tanárok pedig sokkal érettebbek, sokkal közelebb áll hozzám az ő véleményük, világnézetük, értékrendszerük. Vagy ha elmegyek színházba, szívesebben és jobban elbeszélgetek a középkorúakkal (pl. ha közös páholyba kerülünk). Szóval nekem ezért jönnek be inkább a 40 körüliek, sokkal komolyabban lehet velük beszélgetni.

Bár azt is hozzátenném, hogy volt már olyan barátom, aki 3 évvel fiatalabb, mert érett gondolkodású volt, de nagyon ritka az ilyen. Az ideális egyébként számomra a kb. 35 év körüli, az a plusz 9-10-12 év szerintem nem sok 26 évesen.

2012. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Engedném, mert a gyerek nem tulajdon, nem rendelkezhetsz fölötte, saját élete, saját akarata van. Másfelől átgondolnám, hogy miért alakult ez így. Nekem egy olyan ismerősöm van, ahol a lány egy nála 29 évvel idősebb pasival jött össze (konkrétan a pasi gyereke idősebb, mint a barátnője). Itt egyértelműen anyagilag motivált a kapcsolat, a férfi utaztatja, ruházza a lányt, minden olyan luxust megad neki, amiről egy pályakezdő fiatal nem is álmodhat, a pasi meg boldog, mert van kit mutogatni. Ha ilyen jellegű a lányod kapcsolata, akkor azért mondd el finoman a véleményedet, mert ez szerintem egy nőnek nagyon megalázó, egy kiállítási tárgyként van kezelve. Ha viszont az motiválja a lányodat, hogy így egy komolyabb emberrel lehet együtt, aki már lenyugodott, akkor abban nem sok kivetnivaló van (kivéve ha elvált / családos apáról beszélünk).
2012. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy botrány lenne, és a pasit nagyon elkapnám..
2012. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!