Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok anyám nyügjével...

Köteles vagyok anyám nyügjével fogalkozni?

Figyelt kérdés
Anyámnak van egy lakása amin van egy kevés hitel de megszeretne tőle szabadulni és kisebbre szeretné cserélni és a hitelt kifízetni és egy olyat aminek nincs ekkora rezsija.Ez a huza vona megy már 1 éve és egyszerűen döntés képtelen..megkért hogy tegyem fel a hirdetést,erre már megkért vagy 10-szer.De mindig kitalálta hogy még nem tudja mit akar.Aztán amikor megkérdezem hogy biztos ezt akarja e akkor azt mondja nem tudja még..el sem tervezte mit hogyan és hogyan lesz utánna és bizonytalankodik.Engem ez már nem érdekel mert csak felhergel vele egyfolytába és tőlem várja a tanácsot.Én már elmondtam vagy 80-szor a véleményem de egyszerűen maga sem tudja mit akar.Nekem is van éppen elég gondom bajom de 2 hetente változnak a tervei.El is adná meg nem is mert hogy ez a lakás jó csak magas a rezsi és van rajta egy kevés hitel ami igaz nem sok,de neki egyedül sok.2 hetente ezzel traktál hogy rakjam fel,amikor fel rakom akkor meg megfutamodik.
2012. nov. 24. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy várjon akkor még egy kicsit gondolja át hogyan és mit akar,aztán egyik pillanatban beindul aztán utánna elbizonytalanodik.Már hülyét csinál belőlem ezzel a hülye lakással és már nagyon unom.
2012. nov. 24. 09:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Rakd fel a lakást. Nem kel az el csak úgy hipp hopp manapság. Ráadásul még akkor is meggondolhatja magát, mikor már konkrét vevőjelölt jön... még akkor is mondhatja hogy bocs, mégse eladó (vagy bocs, már van egy másik érdeklődő is)... és utána ha nem adja el a vevőknek, akkor tényleg kár vele tovább foglalkoznod.


És esetleg azt a kevés hitelt ha ki tudnátok fizetni valahogy, akkor utána már csak a rezsi megfelelne neki, mint kiadás?

2012. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 10:05


Talán megfelelne neki a rezsi,bár tény hogy elég magas a rezsije.Szóval a hitel nélkül és a egy kisebb lakással amiben minden egyedi és lehet szabályozni pl a fűtést ott a rezsivel és a kölcsön nélkül kb olyan 50 ezret sporolna meg.Viszont amennyi pénze maradna azért vagy olyan lakást kapna ami nem jó környéken van vagy pedig lepukkant és sokat kellene rá költeni.Ez a lakás teljesen fel van újítva,központi helyen van,első emeleti minden itt van a közelben és jó környéken van.Én azt javasoltam neki hogy várjon egy kicst vele,hátha talán kap egy kicsit jobban fízető munkát.

2012. nov. 24. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg szállj ki ebből. Anyád felnőtt nő, képes eldönteni, mit akar. Ezt mondd is el neki. Azt csinálsz, amit akarsz, engem hagyj ki belőle! Én tuti nem idegesíteném magam ezzel tovább. Ott voltál, segítettél, ha megkért, de a te idegeidnek, türelmednek, és szabadidőnek is van határa. Én széttárnám a kezem, és hagynám, hogy azt tegyen, amit akar. Mindneki a saját életéért felelős. Nincs veszélyben, csak unatkozik, szerintem, és ez most egy jó téma. Én többé nem pattognék, hagynám, hogy tegyen, amit akar. Vészesen rossz döntést úgy sem hozhat, majdnem mindegy.
2012. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy legyél türelemmel. Tudom, nehéz, de maradj türelmes. Ha azt mondod neki, hogy azt csinál, amit akar, és ne adj Isten rosszra fordul a dolog, akkor hallgathatod azt, hogy cserben hagytad, és nem segítettél neki. Közöld vele, akár ezerszer is, hogy várjon türelemmel, mondjuk 2-3 hónapot. Ha addig nem történik semmi új, akkor feladhatod a hirdetést. Kell annak úgyis 3-4 hét, amíg el kell. Vagy ha abban a plusz 3-4 hétben változás van, és kap egy új munkát, akkor vissza lehet lépni.
2012. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!