Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mennyire segítettek a...

Kinek mennyire segítettek a szülei lakáshoz/házhoz jutni?

Figyelt kérdés
Összegszerűen.
2012. nov. 25. 17:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire ... miért?
2012. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Persze mert olyan egyszerű egy szülőnek egy lakást a gyereknek venni. Maximum a nagyszülők lakását öröklik, az én környezetembe, de olyan hogy holnap veszünk a gyereknek egy lakást nincs.
2012. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Összegszerűt nem tudok írni! De már most van 1 házam ( papám apámra íratta apám meg rám ) + ez a ház ahol még élek ennek 80%a az enyém. :)
2012. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy alakult, hogy a párom szülei új életet kezdenek külföldön, így nekünk marad a lakás, amit hátrahagynak. Még pár hónap, és költözhetünk is. Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, nagyon jól és jókor alakult így :)
2012. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Albérletben élünk. A párom szülei szerény anyagi körülmények között élnek, ők jóformán semmivel nem tudnak segíteni minket.


Az én szüleim jobb anyagi körülmények között élnek, viszont még a saját lakásuk törlesztőjét fizetik vagy 20 évig, de próbálnak segíteni. Ez a segítség nem a saját lakást megszerzéséhez kapcsolódik, inkább használati tárgyakra vonatkozik. Pl. kicsi a mélyhűtőnk itt az albérletben és most karácsonyra egy fagyasztószekrényt kapunk tőlük. :)

2012. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire. Még a berendezésnél sem.
2012. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire..
2012. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért is kellene? Oké persze ha van akkor nyilván segítenek de azért ők sem kapták ingyen. Miért kellene elvárni? Felneveltek, taníttattak azért, hogy neked is legyen ez miért nem elég.
2012. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem segítettek mert nem tudtak. Amúgy is nagyszüleim neveltek, velük is éltem, most albérletben élünk a férjemmel, annyit fognak segíteni, hogy haláluk után az enyém lesz a családi ház. Akkor lesz házam és ez lesz a rengeteg segítség koronája ami tőlük jött.
2012. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

összeget nem szeretnék írni, de annyit elárulok, hogy kaptam egy kétszobás panellakást egy jónak mondható környéken Budapesten.

ezért a nagyszüleim egy életen át dolgoztak, tették félre a kis forintokat, hogy nekem legyen miből elkezdeni az életemet.


lehet én jövök túl burzsuj környezetből, de majdnem az összes gimis osztálytársam kapott lakást, van aki egy egész házat. egyikük szülei sem maffiózók, csak jól megy nekik a szekér.


amondó vagyok, hogy amennyire lehet, illik támogatni a gyereket. max nem kap márkás cipőt vagy heti 20ezres költőpénzt, de legalább lesz hol élnie, ha szeretne elköltözni.

2012. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!