Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogyan tovább?

Most akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

rájöttem h baromi nagy hibát követtem el azzal, h csak a páromnak éltem, és ezáltal az ő szemében sem érek már annyit, mint azelőtt. Most úgy döntöttem igenis leszek valaki én magam, h jól érezzem magam nélküle is, és ezáltal a vele való kapcsolatommal is jót teszek, mert nem csak rajta fogok lógni...hogyan tovább? Barátaim nincsenek, munkám, sulim van, de ez édeskevés. Minden szabad percemben hívnám őt, keresném h legyen velem de ezzel megfullasztom csak, és eldöntöttem h leállok ezzel. Hogy induljak el ezen az úton?

22N


2012. nov. 27. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk munkahelyeden ha vannak kolleganőid akik szimpatikusak akkor azokkal barátkozz össze és a többi már jön magától.
2012. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el sportolni valamit, ott rögtön csomó ember akad, akivel beszélgethetsz. Ha most kezdesz elvalamit, akkor segítséget is kérhetsz, tapasztalatokat gyűjthetsz, pár hét után már biztos lesz egy-két lány, akikkel edzés után beülhettek egy teára valahova. :)
2012. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó kiindulási alap,ha munkahelyen vagy suliban szer teszel pár szimpatikus havercsajra,aztán elmehetnétek együtt kévézni,moziba,vásárolni,stb.Vagy egyszerűen,ha csak egymagad vagy,ruccanj ki egy bevásárlókörútra,menj el fodrászhoz,kozmetikushoz,műkörmöshöz,vagy amire futja anyagilag,esetleg válts kondibérletet,sportolj,mozogj,olvass el egy jó könyvet,hallgass zenét,nézz meg egy klassz mozit,stb.Közben elterelődnek a gondolataid,levezeted a felesleges energiákat,kikapcsolódsz,és addig sem keresed a párodat.Kicsit vegyél visszább,hagyj levegőt,teret,hadd lássa,hogy néha Neki is kell mozdulnia Érted,és hadd hiányozz Neki!
2012. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetris ***** válasza:
100%

Édes lányom! Önfegyelem és büszkeség!!! Ez a legfontosabb. A férfiak általában nem szeretnek romantikázni, a nagy ömlengések csak fárasztják, untatják őket. Vagyis: Csak akkor hívogasd, ha valami fontos dolgot kell megbeszélnetek. Igen, jól látod, nem szabad folyton rajta lógnod. Fel kell fedezned, hogy van élet rajta kívül is.

Mi nők nagyon tudunk szeretni, és ezzel a nagy imádattal képesek vagyunk megfojtani a másikat. Ezért kell kicsit visszafognod magad, ahogy ezt te magad is észrevetted.

Inkább vegyél magadhoz egy menhelyi kutyát/macskát, azt aztán fojtogathatod a szereteteddel! Sose fogja megunni.

2012. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!