Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő féltékeny a párjára?...

Sok nő féltékeny a párjára? Én olyan szinten féltékeny vagyok hogyha már ránéz egy nőre meg tudnék őrülni a féltékenységtől.

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan tudom hogy nem csalna meg, mégsem tudom kontrollálni magam. Ez kb a szülésem után kezdődött el, és már úgy érzem kezd rámenni a kapcsolatunk az én butaságaimra. Van még ilyen nő aki ilyen helyzetben van/volt? Hogyan lehet ezen túl lépni?
2012. nov. 27. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

eddigi példák alapján azt láttam, hogy az ember akkor féltékeny, ha vagy magában, vagy a párjában nem bízik. és akkor bizony a kapcsolattal van a baj.


nálunk ilyen téren minden OK a párommal, mert tudom róla, h max megnézi a jobb kivitelű nőket, de a haverságon túl nem menne egyikkel sem.

ő persze néha kicsit féltékeny, mikor látja, hogy tetszem egy pasinak, és van mikor a tudtukra adja, hogy foglalt vagyok, jobb lenne már a próbálkozást is elfelejteni.


úgy lehet túllépni, hogy sokat beszélhetsz a pároddal, elmondod, h mi a bajod, és megkéred, h tiszteljen már meg azzal, h nem nézeget más nőket a jelenlétedben.

2012. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Talán érd el,hogy téged bámuljon...csinosodj ki, adj magadra, smink, tűsarok,légy igazi nő újra!"


Egy nő nem a tűsaroktól lesz igazi nő. Egyébként kinézhet akárhogy, ha belül nincsenek rendben a dolgok. Inkább pszichológus kéne és a párja dicséretei.

2012. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ennek szerinten vannnémi biológiai oka, mert szülés után sokkal kiszolgáltatobbak a nők, jobban a párjukra vannak utalva. Az emberi monogámia eredetileg csak ebben az időszakban működött, amikor a kisgyermeket gondozni kell. Annak volt igaza, és ezt jól fontold meg, hogy azért van veled, mert szeret, ilyen vagy olyan vagy, de ha hisztis mániákusan féltékeny félörültté válsz, és nem szeded össze magad, akkor ne lepődj meg, ha lelécel, fordított esetben te sem tudnád ezt hosszú távon elviselni.
2012. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
tényleg, te csaltad már meg őt?
2012. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az első házasságomat ez mérgezte meg, mert nem bírtam elviselni az állandó otthoni cseszegetést. Ráadásul egy munkahelyen dolgoztunk ahol a dolgozók 90%-a nő volt. Nem adtaM okot arra, hogy féltékeny legyen, de 18 én után csak azért is megtettem. Ma már bánom és kár hogy azt a fajta szinte kórós /beteges/ magatartásra nem tudtuk orvosolni.
2013. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!