Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, hogy unom a...

Velem van a baj, hogy unom a síránkozók állandó nyafogását?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akinek megvan mindene, amivel boldog tudna lenni, de ő állandóan jajjgat és semmi sem jó neki. Makk egészséges, a szülei együtt vannak és boldogok, neki mindig van pénze, barátai, "rajongói", de egész nap azt kell hallagtni a suliba, hogy neki Galaxy okostelefon kell, de a szülei nem veszik meg neki ő meg nem akarja elkölteni a pénzét. Meg hogy jövő nyáron Olaszországba menjenek nyaralni vagy bulgáriába... és egyéb ilyen dolgok. Én örülök, ha nyáron el tudok menni valamelyik strandra pihenni 1 napot, és hogy kapok 1 pár zoknit a családomtól karácsonyra, de mégis tudom értékelni az életet és azt amim van. Sose voltam nagyravágyó, erre ez a h*lyegyerek meg egész nap erről magyaráz. Már elegem van belőle. Szerintetek?

2012. nov. 27. 19:14
1 2
 11/12 problem3girl ***** válasza:
ismerős! utálom az ilyet!!! Csak azért nyávognak igazából mert ők mindig mindent megkapnak és nem bírják ki ezért ha valami nem úgy van ahogy ők akarják! És nem nem veled van a baj hanem a szüleivel mert nem kellene nekik annyira elkényesztetniük!!!És eszedbe ne jusson ezért magadat hibáztatni mert nem veled van a baj na de egyáltalán nem!!!!! ;)
2012. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Egyébként míg a kérdező a haverját tartja feleslegesen siránkozónak, a kérdezőt a zoknijával meg a strandjával az tarthatja siránkozónak, miközben megvan mindene, aki a híd alatt él. "

abban az esetben, ha odamegy hozzájuk ezen panaszkodni.

2013. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!