Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozott a férjem?

Megváltozott a férjem?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk az apósomhoz a kisgyerekekkel együtt. Állandóan hallom, hogy telefonba én vagyok a téma kettejüknek, meg éjjel is, amikor azt hiszik már alszom. Rákérdezek, letagadja. A ruháit szanaszét dobálja, rászóltam nem érdekli.
2012. nov. 28. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért, eddig milyen volt?? Így elég nehéz megállapítani, hogy megváltozott-e. Vagy ezt kérdezed egyáltalán?
2012. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt légy szíves fejtsd ki bővebben, mert így érthetetlen. A férjeddel együtt költöztél el apósodhoz ? Kik azok, akik beszélnek Rólad ? stb...
2012. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ismertük mi őt? Tudjuk, milyen volt régebben?
2012. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes.... Hogy lehet ilyen kesze-kusza kérdést feltenni, mint láthatod az embereknek fogalmuk sincs, mit akarsz kérdezni, mi a problémád.... ??????
2012. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
a kérdésed alapján megértem a férjed
2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Malats ***** válasza:
100%
A kérdezö szerintem unalmában 'hangosan' gondolkozott.(már ha ezt annak lehet nevezni.)
2012. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
elköltöztünk az apóshoz. mindig rólam beszélnek ketten, amikor azt hiszik nem hallom. rákérdezek, a férjem letagadja. pedig azt is hallom, hogy mit beszélnek. nem rosszindulatút, csak úgymond vájkálnak az életemben. előtte rendszerető volt. itt szétdobálja a ruháit, a nadrágja a konyhapulton!!! volt, a pólója a hűtőn stb... Rászóltam, azt mondta, ez az ő háza. A másik az enyém volt ugye, ott nem csinált ilyeneket. Elmentünk a kisgyerekekkel sétálni, azt mondta, menjünk már, essünk túl rajta. Aztán egész este meccset nézett. Másik házba szerette a közös programokat, nem feküdt egész nap a tv előtt munka után.
2012. nov. 28. 15:07
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
rossz döntés volt oda költözni ... úgy érzi birtokon belül van, és az alaptermészete mindig is ilyen volt mint amit most látsz
2012. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha meccs van, és sem szeretek sétálni.

Sétáljatok akkor, ha nincs meccs. Kicsit ti is igazodhattok.

2012. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Én sem rúgnám fel a meccset egy ócska séta miatt. Az "essünk már túl rajta" pedig azt jelenti,hogy baromira nincs kedve hozzá,de érted megteszi. Egy álom ez a fiú!
2012. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!