Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozott a férjem?

Megváltozott a férjem?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk az apósomhoz a kisgyerekekkel együtt. Állandóan hallom, hogy telefonba én vagyok a téma kettejüknek, meg éjjel is, amikor azt hiszik már alszom. Rákérdezek, letagadja. A ruháit szanaszét dobálja, rászóltam nem érdekli.
2012. nov. 28. 14:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, valyon olyanok írnak-e ide, akiknek van tapasztalatuk gyereknevelés terén. A babáknak van egy napirendjük, és délutáni séta beletartozik. Nekik is kell a levegőn lenni. Akkor miért nem azt mondta, hogy itthon marad megnézni az adott meccset? Volt már ilyen, ezért nem haragszom meg. Dehogy essünk már túl rajt, mert lesz a meccs?! Hazajövünk, nézi a meccsét, aztán nem csak azt az egyet, kapcsolgat, amíg nem talál valamit, míg el nem alszik. Tegnap sírt a kisgyerek, direkt nem mentem oda hozzá, hogy vegye észre, van egy családja úgy négy óra meccsnézés után. Játszott vele öt percet és vágta az arcokat. Meg itthon mondja, hogy az egyik ismerőse rajta keres 5 ezer forintot. Ezzel stresszelte tegnapelőtt a családot, hogy ő biztos nem fizeti ki, nincs is köze hozzá. Ma meg hazajön, mondja, hogy bocsánatot kért az ismerőse, hogy ráfogta. És hozzátette, hogy amúgy ő nyúlta le, de kaját vett belőle, szóval az nem számít, mert kajálnia mindenkinek kell. Az eszem megáll. Ma bent hagyta az apósom kocsijába a mezét az edzéshez. Felhívta az apósomat, hogy iparkodjon haza, mert neki kell a mez, ugyan is fél 5kor edzése van. Mondta neki az após, hogy de neki dolga van, nem tud hazajönni és még férjem volt megharagudva rá.
2012. nov. 28. 15:58
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Én sem tudom, vaJon van-e tapasztalatuk gyermeknevelés terén az itt hozzászólóknak. Mindenesetre a többségük tud helyesen írni.
2012. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért költöztetek apósodhoz? Mi van a te lakásoddal?
2012. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért kellett apóshoz költözni? A férjedtől megkérdezted (csesztetésen kívül), hogy miért lett ilyen, ha nem ilyen volt? Bár azt hozzáteszem, hogy hiába a gyerek napirendje, egy férfi sem szereti azt, ha a kedvenc meccsét nem tudja nézni a séta miatt. Akkor ha tudod,hogy meccs van, amit nézne, akkor meg sem kell kérdezni, hogy megy-e veletek sétálni, fogod a gyerekeket és mentek. Férj pedig otthon nézi a meccset. Persze ez nem azt jelenti, hogy a gyerekkel SOHA nem kell foglalkoznia, de egymáshoz alkalmazkodva kell megoldani a dolgokat. Kérdezd meg tőle mi a baja, szerintem elege lett egy kicsit, de nem tudom, lehet, hogy más gondja van (munkahely stb....).

Mondjuk a megfogalmazásod még mindig nem teljesen világos, kapkodsz össze-vissza, belekapsz egyik dologból a másikba....

2012. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!