Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem nevelőapámmal és...

Összevesztem nevelőapámmal és most ki akar dobni otthonról. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy hülye kis semmiségen kaptunk össze,de eddig nem durrant így el az agya. Konkrétan azon,hogy haj volt a kajájában,és tuti az enyém volt,mert biztos megint a kaja fölött szárítottam a hajam.Ez a mániája,holott mindig a fürdőben szárítom,tegnap meg hajat sem mostam.Van egy mostohatestvérem,húgom,az ő lánya ,na ő tényleg ott szárítja ahol eszünk,de az nem baj.

23 vagyok és sajnos hiába van diplomám,nem találok munkát.Na de tegnap szó szót követett és nagy ordibálások közepette közölte,hogy hétvégéig van időm elcuccolni,ő nem tart el tovább,oldjam meg. Anyám meg csak nézett és nem szólt,ami nagyon rosszul esett. Gondoltam,majd mára lenyugszanak a kedélyek,de tévedtem. Ma kérdezte nevelőapám,hogy tudom már hova fogok menni? Hát nem tudtam válaszolni neki,mert a sírás folytogatott és a hányinger kerülgetett.

Anyám nem szól semmit,hiába kérdezem,hogy most mi van,tényleg el kell-e mennem,mi lesz most,stb. Csak néz maga elé és hallgat.

Mit tehetnék,hova menjek? Apám rég meghalt,nagyszülők nincsenek,testvérem sincs,a rokonokkal már vagy 20 éve nem tartja anyám se én sem a kapcsolatot. Kétségbe vagyok esve,nem tudom,mit tegyek.


2012. nov. 28. 17:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
13%
Milyen színű a Te hajad, és milyen a mostohahugodé ?
2013. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!