Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy egyedülálló...

Szerintetek egy egyedülálló 30 év körüli fiatal elköltözzön a szüleitől?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 18:17
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

ameddig nincs komoly kapcsolata, addig működhet, de onnantól, h szeretne együtt aludni, kettesben lenni a párjával, sztem illik elköltözni.


ismerek olyan lányt, ill. nőt, aki 30 éves koráig otthon élt, gyűjtötte a pénzt, és amikor összejött egy komoly pasival, rögtön lépett is le. azóta van közös lakásuk, amit a spórolt pénzükből vettek, és már babájuk is született.


minden eset egyedi, nincs általános szabály.

2012. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 MrPifta ***** válasza:
47%
Pusztán azért, mert X éves, azért még nem kell elköltözni. Minek 2 lakást fenntartani? Felesleges. Ha meg tudnak élni egymással, akkor éljenek együtt. Én azért költöztem el, mert az ország másik felében kaptam munkát.
2012. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
33%
Az anyu-hotel 23 év felett már nagyon nem egészséges.
2012. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
67%
Ismerősöm 25 éves, van egy kis garzonja. Még csak most kezdett dolgozni, ezért megbeszélte a szüleivel, hogy még kb. 2-3 évig otthon lakik, gyűjt, és a garzon helyett vesz egy komolyabb lakást. Ha most elmenne, jóval nehezebb lenne gyűjtenie. Szóval néha ésszerűbb, ha inkább marad.
2012. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
83%
26 vagyok,itthon élek anyuval és az öcsémmel,és eszem ágában sincs elköltözni.Nem keresek annyit,amiből egy albérletet fenn tudjak tartani,és mellette még magamra is maradjon valami,párom sincs,a családommal remekül kijövök,akkor meg minek?A fizetésemből hazaadok,a rámeső házimunkát elvégzem,ha be kell vásárolni azt is elintézem.Főzni ugyan nem tudok,de nem is érdekel.Ha az illető egyedülálló,de jól megfér a szüleivel,akkor minek költsön el iszonyat pénzeket csak arra,hogy önálló legyen?Mi van akkor,ha a jól kereső munkája megszűnik,megtakarítása meg nulla?A vége ugyan az,lehet menni haza.Szerintem inkább társbérletben költözzön össze egy barátnőjével ha mindenképp ezt akarja,vagy elmegy ha már lesz komoly kapcsolata.
2012. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, látom megoszlanak a vélemények. Én a költözést tartom jobbnak, de nem pontozok le senkit, mondjuk aki szerint a harminc éves már nem fiatal, az egy kicsit kiverte a biztosítékot.
2012. dec. 2. 13:01
 27/48 anonim ***** válasza:

30 évesen már általában családja van a legtöbb embernek.

Fiatal, viszont az elköltözéshez már öregnek számít. Azt sokkal korábban kellett volna.

2012. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
42%
30 évesen 10 év körüli gyereke is lehet az embernek. Az már bizony nem fiatal, akár tetszik nekünk, akár nem.
2012. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
46%

Mert 23 évesen nem lehet gyereke az embernek ? :D és akkor az is öreg? :D ez kész:D


Mit mondjunk egy 40 évesre? tata?

Te jó Isten....

2012. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
62%
Azt, hogy FELNŐTT, önálló ember és nem a szülei segítségére szoruló, döntésképtelen, felelősséget nem vállaló gyerek.
2012. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!