Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eljut a szakításig egy...

Ha eljut a szakításig egy kapcsolat, akkor onnantól mindenképp vége?

Figyelt kérdés
Vagy lehet egy jel, hogy jobban oda kell figyelni egymásra, és működhet? Sok a veszekedés, ez a baj.
2012. nov. 30. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9/10


Látod a gyerek egy okkal több, hogy méltósággal viselkedj, ne hisztériázz, és ne légy féltékeny, hanem tiszteld azt akitől származik, ne korlátozd be, és ne próbálj a nyomába loholni féltékenységtől fűtve.Ráadásul a gyereket ne told magad elé-mert nem eszköz.

2012. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az, hogy folytatjuk-e nem rajtam múlik, ő szakított, és bár elég nagy fájdalmakat okozott azzal hogy képes eldobni magától mert hullámvölgy jött, én túl tudnék lépni a dolgokon.
2012. nov. 30. 23:03
 13/18 anonim ***** válasza:

Mi is eljutottunk a szakításig. Pont tavaly karácsony előtt pár nappal, én voltam a bűnbak,mert elkéstem az ő üzleti vacsorájáról és félútról hazaküldött. Borzalmas volt, terveztem az első közös karácsonyunkat,ajándékok, kedvenc sütije, kedvenc bora.Aztán bejelentette, hogy itt vége. Nem is beszéltük át, én bocsánatot kértem, de hajthatatlan volt.

Aztán kibékültünk a két ünnep között, és azóta ha bármi problémánk akad, akkor nem veszekszünk,hanem leülünk megbeszélni, ja és kaptam egy órát tőle, hogy ne késsek el sehonnan, ami túlzás mert akkor és ott azért késtem, mert nővérem aznap szült, és bent voltam vele a kórházba.

2012. dec. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi is eljutottunk a szakításig sajnos, nálunk is sok volt a veszekedés, minden hülyeségért martuk egymást. Nem én szakítottam. Aztán rájöttem, hogy nem tudok nélküle élni és nem hagyom, hogy ennek így vége legyen. Annyiból volt könnyebb, hogy együtt éltünk és nem költöztem el rögtön, pontosan ezért. Kedves voltam, próbáltam elérni, hogy visszataláljon hozzám, persze nem erőltettem semmit, nem is beszéltem az érzéseimről. Kb. 10 napig voltunk hivatalosan külön, szörnyű volt, de azóta szerencsére minden oké, mindketten jobban figyelünk a másikra, a kapcsolatunkra.
2012. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

tegnap 21:32

Ő már ezek után született.

De nem tudom, mit akarsz ezzel, nem fogok megalázkodni, ha olyan helyzetbe kerülök. Senki előtt!!!

2012. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van itt valakineka dédijének! az EMBEREK AZT HISZIK,HOGY MAJD belebotlanak az igaziba..értsétek meg egy kapcsolat rengeteg küzdéssel jár,ahogy minden más az életben.. mindig leszenk veszekedések problémák..Előbb át kell gondolni meg kell javítani és,ha úgy sem jó akkor biztos lehetsz benne,hogy vége..
2012. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, párom szakított velem 2,5 hónapja, egy gyerkőcünk is van. Hajthatatlan volt, válni akart stb. Nagyon okosnak kellett lennem, hogy ne marjam el végleg, hanem inkább visszaédesgessem. Nagyon nehéz időszakon vagyok túl és még nincs vége. Már a válásról nem akar hallani, és múlt héten randiztunk is, ő kezdeményezésére;). Vissza nem költözött, de közeledik, megint mintha együtt járnánk, mint az elején. Közben sokat beszélgetünk, sok mindent átértékeltünk, mert nem akarja egyikünk sem ugyanúgy folytatni, mint előtte volt.
2012. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17/17 -nek nagyon értékellek benneteket, pláne ahogy Te gondolkodol. A szálakat soha nem szabad elszakítani és ha szerelem volt a kapcsolat alapja akkor meg pláne.

A 6-os arra gondolt, hogy van egy harmadik, aki beleszól két ember kapcsolatába.

2013. jan. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!