Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi át a szemetemet az...

Miért nézi át a szemetemet az anyám? Miért kutat a szobámban? Mire számít? 16 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
mit gondol mit fog találni? nagyon bosszantó,hogy akármilyen személyes dolgom van, napló,tampon,egyes dolgozat..mindent kikutat
2012. dec. 2. 10:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20%
"Édes Istenem. Egy 16 éves lánynak már igazán lehet egy privát élete, amihez SENKINEK semmi köze. ". Bizony ám, csak akkor is igy gondolja majd az a 16 eves, amikor xarba lep, mert teszem azt teherbe esik, vagy drog függő lesz....
2012. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem az egyes dolgozatért büntetném, az megesik, ha kijavítja, és nem félvállról veszi, akkor nem baj. De ha már kapott egy egyest, akkor legyen benne annyi, hogy elém áll, és megmondja. Én nem kutakodnék a gyerekem holmijai között, amíg megvan a bizalom. De ha véletlenül is egy kidobott egyes dolgozatra akadnék, ne adj isten a tanáraitól tudnám meg, hogy milyen jegyei vannak, mert nekem csak a jókat mondja el, akkor elgondolkoznék, hogy mi másban titkolózik...
2012. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

kituno vagyok. ez az egyetlen rossz jegyem van(rajzbol..)

a tobbi négyes,ötös.

es azert nem mondtam el,mert nem jól reagalna rá.

de még szeptember 29-en kaptam. nem aktualis mar.

koszi a normális,megerto valaszokat!:)

2012. dec. 2. 11:25
 14/21 A kérdező kommentje:
*19-én
2012. dec. 2. 11:26
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
#11: Ezeken nem most kell elkezdeni aggódni. Bízni kell benne, hogy nem neveltél hülyét a gyerekedből, és van annyi esze, hogy nem szokik rá a drogokra csak mert a többiek rászoktak, vagy nem fekszik le a barátjával védekezés nélkül. Nem kell rögtön a legrosszabbat feltételezni, meg általánosítani, hogy az összes mai fiatal egy drogos k*rva. Akkor ennyi erővel ki se engedd a lakásból, mert nyilván rögtön a drogos barátaihoz megy. Az meg nem megoldás, hogy kutatsz a szobájában, így csak a bizalmat vágod tönkre. Ha találnál is valami füvet, akkor mi lesz? Szerinted majd ha jól megbünteted, pikk-pakk le fog szokni? És a lelki problémával nem törődik senki? Nyilván lenne oka, hogy rászokik.
2012. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

Ezt így tudod a legkönnyebben kideríteni:


"Anya, miért kutatod át a szemetemet? Nagyon rosszul esik, hogy nem bízol bennem...."

2012. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Mert hülye.
2012. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%
Pont arra gondol hogy azt fogja találni amiket talál.Az lenne a tisztességes vele szemben ha nem titkolnád előle az egyes dolgozatokat.
2012. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Dionsyia ***** válasza:

Óvszert keres, terhességi tesztet. Stb. én tuti megcsinálnám, hogy bedobnék egyet egy kibontott óvszerrel a kukába rágumizva egy levet anyámnak: "Ha ezektől félsz azokat tuti hogy nem ide dobnám ki. Nem szeretném hogy a szemetemben kutass, tartsd tiszteletben a magánéletemet."

Kíváncsi vagyok,be merné -e vallani hogy megtalálta.

2014. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Dionsyia nevű felhasználó"


Látod a kérdés dátumát:-)

2014. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!