Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti folytatnátok ezt a kapcsola...

Ti folytatnátok ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt egy férfival, szerelmes vagyok belé. Eddig minden klappolt, de most elmondta hogy van egy 3 éves lánya akit sosem látott, mert ő nem akarta és az anya az ő kérése ellenére tartotta meg.


Engem ez nagyon megijeszt és komolyan gondolkozom, hogy van-e így jövőnk. Most sem akar gyereket, szóval félek ha mégis teherbe esnék engem is otthagyna-e; nem beszélve a gyerekről.


2012. dec. 7. 15:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért megemlíteném, hogy a védekezés 2 ember felelőssége!

Ettől függetlenül hogyha nem képes normálisan védekezni, és nem tanult a dologból, én nem maradnék vele.

2012. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Most védekezek tablettával, az elején gumit használtunk.


Mindjárt ideér, kiszedem belőle hogy mi is történt.

2012. dec. 7. 17:29
 23/31 anonim ***** válasza:
42%

Hihetetlen a hozzáállásod. Ha valakibe szerelmes vagyok és jó a kapcsolatunk,megbízom benne, mert ez tartópillér. De te bárki írt a párod melletti véleményt, letámadtad és ellenérveltél. Hol van az a nagy szerelem?

A párod 19 éves volt, elmondta, hogy nem szeretne gyereket a nőnek, aki ennek ellenére megtartotta.

A 19 éves fiúk még gyerekek, persze, hogy bepánikolt.

De te lovagolsz a semmin, ahelyett, hogy azon lennél, hogy rávedd, látogassa meg azt a gyereket, mert az övé.

2012. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%

Mi az, hogy valótlan adatot???


Azt az adatot, amit a várandós megad.

Mégis hogy gondolod, hogy ezt hogy ellenőrzik???


Ne legyél már ilyen, csak gondolkozz...

2012. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Hát, elég bonyolult szitu...


Szóval: amikor szólt a lány hogy terhes akkor mondta, hogy megoldják együtt. A párom szülei gazdagok, azt hitte hogy támogatják őket. Csak a szülők "régimódiak", úgy gondolták, hogy egyrészt házasodjanak össze, másrészt a párom menjen el dolgozni, tartsa el a családját. Ők szívesen kisegítik őket akár minden hónapban fix összeggel, de teljesen nem fogják eltartani hármójukat. A párom nem akarta feladni az egyetemet, így mondta a lánynak hogy inkább vetesse el, de addigra már kifutottak az időből. Párom folytatta az egyetemet és hát lesz.rta, hogy mi van a lánnyal meg a gyerekkel.


Tényleg hagynom kellett volna a fenébe :-(

2012. dec. 7. 18:44
 26/31 anonim ***** válasza:
76%

Tudta hogy van egy gyereke? tudta, Letagadta neked? le. Törődik a saját vérével? nem.


Felejtsd el ezt az embert. Akár mikor is történt az eset.

2012. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
62%

"Mégis hogy gondolod, hogy ezt hogy ellenőrzik??? "


Úgy, hogy az ilyen és hasonló jellegű teszteket és statisztikákat zárt intézetekben, önkéntesekkel végzik, és nagyon szigorúan ellenőrzik, hogy valósak-e az adatok - valamint hogy ha jelentkezel egy tesztre, mi indokod van hamis adatot megadni?

Ne haragudj de ezek az érvek röhejesek, és látszik hogy halvány lila fogalmad sincs arról, hogy hogyan készülnek hivatalos tesztek, statisztikák és kimutatások. Mert nem úgy, hogy a kismama bemegy a kutatóintézetbe, és közli, hogy na, én is terhes lettem, pedig kivette időben!

2012. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
57%
Hát bocs, de elég gáz párod van.
2012. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
73%

Kizárt hogy folytatnám a kapcsolatot egy ilyen férfival.


Otthagyta a nőt meg a gyereket is a pácban,az ilyen ember nálam már mocsok kategoria.

2012. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, ne gyertek már ezzel a megszakításos szöveggel. A csapból is az folyik, hogy ez szar módszer. Hatodikos tananyag, vazze.


Én otthagynám ezt a csávót a francba. Hülye a védekezéshez, nem törődik a gyerekével, és öt hónapos kapcsolat után jut eszébe megemlíteni egy ilyen apróságot, hogy gyereke van. Kellene a francnak.

2012. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!