Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet jele a megcsalásnak?

Ez lehet jele a megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Amikor egy férfinak felteszel kérdéseket és arra kéred, hogy csakis az igazat szeretnéd hallani.

Olyankor felháborodottan válaszol, nem mer a szemeidbe nézni, szinte becsukott szemmel válaszol.

Bárhol van csak arra törekszik, hogy tetszelegjen játsza a fejét beképzelten.


2012. dec. 7. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Eléggé csapongó és követhetetlen a leírás. Mi a konkrét szituáció?
2012. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncsi, ha egy férfit kérdezel, hogy megcsal-e és a leirtak alapján viselkedik, akkor ilyenkor zavarban van,vagy valóban megcsal?
2012. dec. 7. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem csal meg, miért lenne zavarban?
2012. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján 99 százalék,hogy jól sejted.A maradékot az teszi ki,hogy zavarja,hogy gyanúsítgatod,de szerintem az előbbi.
2012. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem ezekből ítélnék alapvetően. Valószínűleg zavarja a gyanúsítgatás, én is ilyen vagyok, mert van, akinek hiába mondom az igazat, már eldöntötte, hogy nem hisz nekem, és az ilyen kérdések kétségbeejtenek, bűntudatot keltenek bennem olyasmiért, amit meg se tettem.


"Bárhol van csak arra törekszik, hogy tetszelegjen játsza a fejét beképzelten." Ennek aztán végképp semmi köze a megcsaláshoz. Természet kérdése.


Más intő jelekre figyelj, elsősorban a kettőtök kapcsolatára, ne arra, amit a női magazinok okádnak magukból: "így hazudik a férfi, így buktasd le, blabla"

(szintén nő)

2012. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az én ex-em ugyanígy viselkedett,mikor faggattam,mert voltak jelej,hogy megcsal.Persze tagadott,ideges lett,hogy én vagyok mániákus féltékeny,meg ne nyaggassam,meg inkább visszakérdezett,minthogy válaszolt volna,sőt,még ő pukkadt be,hogy mit feltételezek róla,és órákon át duzzogott,volt hogy reggelig...stb ...mesélhetnék...aztán kiderült hogy megcsal és csak játszotta magát előttem.Úgy ahogy leírtad.
2012. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó és te hogyan deritetted ki? Sajnos én csak egyedül vagyok és még csak leellenõrizni sem tudom, nincs kedvem hozzá. Elvárnám tõle, ha van valakije,akkor mondja meg. De viszont nagyon jól tudja, ha kiderülne,akkor nincs irgalom, mehet amerre akar.

Ahogyan viselkedik velem, csak arra tudok következtetni, hogy csalás lehet az oka.

2012. dec. 9. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én is egyedül voltam,nem segített senki.Úgy derült ki,hogy a csajnak volt barátja.Végső elkeseredésemben megtudtam a számát és felhívtam.Elmondtam,mi a gyanúm.Ő meg elmondta,neki is ugyanez,azzal a pasival,aki az én párom.Na innen nem volt visszaút,ó lebuktatta őket,mert egy este elment utánnuk és mikor a párom hazajött és elmondtam neki hol volt,mettől-meddig és kivel,még mindíg tagadott,ám felhívtam a jelenlétében a csaj barátját,náluk már állt a bál és onnantól igazándiból felesleges volt tagadnia,mert a csaj mindent bevallott.Ennyi röviden..
2012. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előfordult már korábban is? Vagy mi a konkrét oka, hogy ezt gyanítod?
2012. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!