Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha férjetek olasz nemzetiségű...

Ha férjetek olasz nemzetiségű volna, akkor ti ragaszkodnátok ahhoz, hogy a közös gyereketek univerzális nevet kapjon, vagy inkább választanátok egy szép olasz nevet a gyereknek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 18:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az tetszik, nem mindegy hogy itt vad idegeneknek mi a véleményük róla?
2012. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
De,tök mindegy,hogy idegenek mit szòlnak,viszont én délelött csak annyit kérdeztem,hogy melyik a szebb és leszòltak,mert egyik név sem magyar volt.
2012. dec. 10. 22:30
 23/39 A kérdező kommentje:
Csak annyit vártam,hogy kettő közül válasszanak egyet. :S
2012. dec. 10. 22:36
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sem magyar. Amikor a gyerekek még csak tervben voltak, már akkor evidens volt, hogy kapnak magyar és német nevet is, de olyat ami mindkét helyen létezik illetve inkább nemzetközi csak az írás más. Pont nem érdekelt hogy mások mit gondolnak róla. Így lett a kis lányunk: Zoé Vera, a kis fiunk pedig: Robin Christian. Érdekes módon mint a 2 gyerek a magyar nevét használja mert az a különlegesebb, ők pedig imádják, hogy magyarázkodni kell a nevük miatt, na és persze azt, hogy egyedüliek a nevükkel.
2012. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

"Ha neked az tetszik, nem mindegy hogy itt vad idegeneknek mi a véleményük róla?"

Gratulálok, ez ám az önzőség: nekem tetszik a gyerek neve, és tök mindegy, hogy vad idegeneknek mi a véleménye róla".

Ja, csak azt felejted el, hogy majd a gyerekedet fogják cikizni, és ő fog szívni egy életen át a neve miatt.

2012. dec. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Mi az hogy cikizik a neve miatt? Mindenkit lehet ugy becezni, hogy az bántó legyen. Mellesleg mivel az egyik szülő idegen nemzetiségű, bármilyen, itthon idegennek hangzó nev elfogadható, hiszen az adott országban az teljesen átlagosnak számít.
2012. dec. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
A Zoé Vera es Robin Christian nevekből melyik a magyar??? A Zoé görög, a Vera szinten, a Robin nemet, a Christian meg latin.....
2012. dec. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

00:37-es,te nagyon sötét vagy.Szerbiában egy Vojislavot miért cikiznének a neve miatt?

Legalább kultúrád legyen,ha már olvasni nem tudsz.

2012. dec. 11. 06:23
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem párja is olasz,van egy kislányuk,olyan nevet választottak neki,ami mind a 2 országban van.Így lett Diána.
2012. dec. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen valami olyan nevet választanék ami nem hangzik hülyén kimondva.

Lány névnél pl a Vera,fiúnál a Christian...ezek magyarországon és olaszban sem tűnnének furcsának.

2012. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!