Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha férjetek olasz nemzetiségű...

Ha férjetek olasz nemzetiségű volna, akkor ti ragaszkodnátok ahhoz, hogy a közös gyereketek univerzális nevet kapjon, vagy inkább választanátok egy szép olasz nevet a gyereknek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 18:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
55%

Jujj nagyon tudnék neki örülni :)

Szeretem a különleges neveket és ha mondjuk olasz lenne a párom még nem is tűnnék akkora hülyének, hogy nem magyar neve van a gyerekemnek :)

Egyik volt osztáyltársam pont ilyen olasz-magyar kettős állampolgár és ő olasz nevet kapott.

Senki nem néz furcsán rá :)

2012. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is a parom kulfoldi.. en mindenkepp kulfoldi nevet fogok adni, mivel a ferjem csaladi neve lesz a gyereke is.. es hulyen hangozna az en esetemben egy magyar nev egy Indiaival:)
2012. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm fiát Mateo-nak hívják (olasz az apuka) senki soha nem csúfolt se az általános iskolában se sehol a fiút..
2012. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok.
2012. dec. 11. 11:15
 35/39 anonim ***** válasza:

"Legalább kultúrád legyen,ha már olvasni nem tudsz."

ezután a mondat után... gratulálok kérdező, neked bizonyára "van kultúrád". Azt se tudod mit beszélsz...

2012. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
19%

Kedves nyelvesz, elhiheted, hogy sem a görög (Zoe, Vera, Christian), sem az angol (Robin) nevkönyveket nem bujtam... Nemet es magyar anya könyveztethetö nevek lettek valasztva. Magyar oldalrol a Zoe es a Robin, nemetröl a Vera es a Christian.

De uram bocsa, hogy nem valami extra ösmagyar nevet valasztottunk, ezzel eleg jelentösen megkeseritve gyerekeink eletet... Na de megint az a sz@r anya aki a gyerekenek jot akar es nem csak magat veszi figyelembe....

Kerdezönek valaszolva, valaszd nyugodtan azt ami neked tetszik, sosem tudhatod, hogy a gyerekeddet hova fogja sodorni az elet :) Egyenlöre a Ti nemzetisegetek meghatarozo a gyereknek :)

2012. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

11:19 Elmagyarázom,direkt neked.Figyelsz?

Ha már nem tudsz olvasni jelentése:fogalmad sem volt,hogy miről ment a téma.

Kultúrád legyen jelentése:még ha ostobaságot is írsz,legalább a stílusodra vigyázhatnál.

Így érthető voltam?

Tudod egy kicsit felháborító,hogy pont te írod nekem,hogy azt sem tudom,mit beszélek,miközben te szóltál be egy oltári nagy ökörséget.

A többieknek köszönöm a választ.

2012. dec. 11. 15:20
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam azt, hogy ha fiam lesz, az egyik keresztneve biztosan Kende lesz. 7 éves korom óta nagyon tetszik az a név, nálam ez nem magyarkodás kérdése. Elég szégyen, hogy egyeseknek egyből a magyarkodás jut arról eszükbe, ha valakinek tetszik egy név és ragaszkodik hozzá. A hangzás már más kérdés, de második keresztnévnek akkor is el tudom képzelni.

Mindenki annak nevezi el a gyerekét, aminek akarja, ami neki tetszik, nem ettől lesz valaki jobb vagy rosszabb, én tiszteletben tartom mások véleményét.

2012. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ. :)
2012. dec. 12. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!