Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit másik nőért hagytak el,...

Akit másik nőért hagytak el, de már volt kisgyerek, hogy alakult a történetetek? Visszament vagy a nővel maradt?

Figyelt kérdés
köszi
2012. dec. 11. 07:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

Hatos tök értelmeset válaszolt, lehet nem pont a kérdésre, de abszolut ide tartozik a téma. Kis rávilágítás a dolgokra. Ami nagyon is hasznos lehet a kérdezőnek, még ha sokan értetlenkednek is.

Kérdésre válaszolva. Miattam hagyta el a párom a feleségét. Már a gyerekcsinálás előtt bimbózott a szerelem, de nem gondoltuk hogy komolyra fordul. Végül házasságmentés céljából csináltak gyereket, de mint a hatos is leírta, ami sosem működött azt nem is lehet helyrehozni. Másfél éves volt a kisfiú amikor szétköltöztek. A nő még reménykedett, visszafogadta volna a páromat, annak ellenére hogy tudta csalja, de neki mindennél fontosabb lett volna a látszat, hogy ők igazi család. De ez kevés a boldogsághoz. Nem ment vissza a párom. Egy ideig még fájlalta, hogy nem sikerült a családot megtartani, de idővel letisztultak a gondolatok, és hálás hogy ki tudott lépni abból a borzalmas kapcsolatból. Szóval a másik nővel maradt. Ennek már 7 éve.

2012. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Még valami. Nem jellemző hogy valakit másik nőért hagynak el. Még ha sokszor nevezik így a szitut akkor sem. Azért hagynak el, mert nem működik a kapcsolatotok, vagy nem jöttök ki, nem vagyok egymáshoz valók, elviselhetetlen a stílusod, jellemed. Ilyesmikért hagynak el, nem másik nőért. Ezen jó ha elgondolkodsz. Egy jól működő kapcsolatból nem kacsingat ki senki, hidd el.
2012. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Nem ment vissza. Nem véletlenül hagyta el a feleségét, de a gyerekkel foglalkozik, szeretgeti. Az exférj új párja is imádja a gyerekeket és ők is őt. Ezt viszont az anyuci nagyon nem nézi jó szemmel és ellenük hangolja(hangolná, ha tudná) a 4 és a 7 éves gyereket is.
2012. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Jött volna, hogy mindent megbánt, nem úgy gondolta... nem hatott meg...
2012. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 kicsilany26 ***** válasza:
42%
Sziasztok!Nálunk minden flottul ment míg a telefonszámlák nem nőttek az égig,majd mondvacsinált munkaügyben kiment két hétre h jól érezze magat a 3.kal,eddig is volt selytés de nem ez h van egy ribanc,majd az akt fotóit megtaláltam a gépen,ami rendesen beleégett a retinámba....és innentől jött hogy kér még egy esélyt....telt az idő elment a 3.babám és rá egy hétre felment pestre hogy jól érezze magat....majd számlarészletező és borult a bili októberben mert tovább folytatta.Ciki volt bejárni dolgozni mert a ribanc képét feltettem a f...oldalamra névvel ellátva...Majd újból eljátszotta a hattyú halálát hogy neki mi kellünk...újabb részletező és kiderült hogy tovább hívja keresi....MOST járok ott hogy januárban megkapom a számlarészletezőt és ha benne van a ribanc száma költözünk.Szerintem elég türelmes és kitartó voltam vele hogy ezt csinálja másfél éve.Ne engem és a fiaimat alázza tovább,mert én tényleg meg akarom-tam menteni ezt a kapcsolatot,de ha a férfi így áll hozzá.....így nem lehet.Kívánom minden ilyen nőnek és férfinak aaki 3.,hogy soha ne tudja meg milyen amikor édesanyának vagy édesapának szólítja egy gyermek.Mert a szeretleken kívül ez a legszebb szó a világon.
2012. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 kicsilany26 ***** válasza:
59%
És a legtöbb esetben senki nem gondol arra kis gyerekre-kekre,mert ők sérülnek a legjobban.Látják hogy mit művel az anyjuk és az apjuk nem hülyék.
2012. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 kicsilany26 ***** válasza:
32%
Az előzőekre válaszolva,azért ahhoz is pofa kell hogy te kitartóan vártál arra a férfira,még akkor is ha ő visszament és gyereket csinált,a feleség idézőjelben megbocsájtott,a szerető apa neked panaszkodott az asszonyról és bevetted.Nem tudom ilyenkor bennetek szeretők nincs semmilyen gátlás?Azért csak volt ott érzelem ha visszament és gyereke lett.Őt is hibáztatom nem csak téged,mert egy normális felfogású ember először szétmegy ha valami nem működik és úgy keres párt magának...Nálunk is megtörtént és én nem hibáztatom magamt csak a ribancot és a gyerekeim apját.De őket a jó Isten majd megveri amiért ezt meg merte tenni velünk.
2012. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt fordított a helyzet, mi költöztünk el a gyerekkel.


Kórházba kerültem toxémiával, naponta fél órára bejött, vagy annyira sem, és akkor is csak azt mondogatta, fáradt, és megy dolgozni (taxis volt, éjszaka dolgozott). Odaadtam neki a bankkártyámat, hogy fizesse ki az albérletet, pótolja ki a pénzt. Ehhez képes a kórházban folyamatosan jöttek az sms-ek, hogy veszi fel a pénzeket, amíg teljesen le nem ürítette. Aztán meglett a gyerek, mielőtt hazamentünk volna, megkértem anyukámat, menjen át hozzánk kitakarítani, mert biztos voltam benne, hogy a férjem a saját mocskába fetrengett egész végig... És így volt! Mire mi hazaértünk a gyerekkel, anya már 3 órája takarított, és még mindig úszott a lakás. Nem érdekelt semmi, pihenni akartam, és letusolni. Másnap jött a doktornő, felírt csomó receptet, fürdetőket, krémeket, ilyesmit. A spórolt pénz, amit otthon tartottunk, eltűnt, és persze "ő azt sem tudta, hogy ott volt". Rá 1 héttel jött a tulajdonos, hogy nincs kifizetve a novemberi bérleti díj. Ez már nekem nagyon sok volt, de nem szóltam semmit, felvettem hitelt, és kifizettem mindenkit...


Eztán én szépen otthon voltam a gyerekkel, ő meg vagy nem volt otthon, vagy ha itthon volt, akkor aludt. Aztán már nem is dolgozott, csak aludt. Olyan apró hülyeségekért volt képes 2 napon át lelkileg terrorizálni, hogy miért tettem hagymát a rakott krumpli aljára, meg ilyenek. Ő nem csinált semmit, de elvárta, hogy finanszírozzam a napi cigarettáját, meg a sörét, és cserébe csak a b*sztatást kaptam. Munkakeresés címszó alatt egész nap a TV-t nézte, és a telefonját nyomkodta.


Februárban bejelentettem, hogy el akarok menni. Megfenyegetett, hogy a gyereket nem vihetem el, meg hogy átvágja a torkomat, meg társai. Végül áprilisban sikerült különköltözni, mikorra 380 ezer forint hitel volt a nevemen, az idegeim romokban álltak, és a férjemet, akivel egészen eddig egyszerűen csak "képtelen voltam együtt élni" úgy meggyűlöltem, hogy gondolni sem bírok rá.


Azóta kitették az albérletből (mivel nem fizette), néha előbukkan, hogy elmesélje nekem, mekkora sz*r ember vagyok, mert szétszakítottam a családot, és megfosztom a gyereket az apjától - akitől sosem tiltottam el - de már ez is hidege hagy. Máskor úgy szokott keresni, hogy próbáljuk meg újra, de én még egyszer nem akarom őt eltartani GYED-ből ezért a viselkedésért cserébe....


Megbántam? Csak azt, hogy egy ilyen emberrel vállaltam gyereket, mást nem.


28/L

2012. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
63%

A 3. személy nem ribanc,csak az új reménybeli partner.

Ne mást gyűlölj és nevezz ribancnak csak mert Te képtelen voltál szeretni és úgymond megtartani ezzel az exed.

2012. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%
Férjem miattam hagyta el az első feleségét. Mikor megismerkedtünk, az ő kapcsolatuk már romokban volt. Mégis úgy gondolom, ha nem adtam volna neki tízszer annyi boldogságot és szeretetet, mint a felesége bármikor is, akkor visszament volna hozzá, mert az első hónapokban nagyon szenvedett, megvolt még a kapocs köztük és ott lebegett a fejünk fölött hónapokig, hogy lehet hogy visszamegy. Velem maradt, azóta is jó döntésnek tartja ezt. 10 éve vagyunk együtt és még mindig lángol a tűz köztünk:)
2012. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!