Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alszik anyum folyton...

Miért alszik anyum folyton velem? Miért nem lehet megoldani a helyzetet, ha már számtalanszor át volt beszélve?

Figyelt kérdés

Soha nem volt egy kis magánszférám, és most, hogy fel lett újítva a ház végre lett volna nekem is egy külön szobám.

Erre anyu beköltözött hozzám, pedig nincsenek rosszban apuval. Ráadásul mamának is természetes ez a felállás, hiszen ők nyolcan laktak annó egy szobában a szülőkkel; ráadásúl a házastársak nem alszanak együtt.

Számtalanszór próbáltam szépen megbeszélni anyuval a helyzetet, de mindig az lett a vége, hogy mindenki megsértődött, és én lettem a rossz.

Mégis mit tegyek, hogy ez megoldódjon?

A költözés kizárva bizonyos okok miatt.


23/L


2012. dec. 13. 16:35
1 2 3
 21/25 sysyqueen ***** válasza:
50%
járjatok el pszihomókushoz együtt. az hátha tud jobb megoldást ajánlani...
2013. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%
Nagy kislány vagy már. Költözz el...
2013. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyet nem is hallottam komolyan mondom, az ész megáll... Nálatok valami nagyon nem stimmel otthon, az biztos. Szerintem mindenféle trükközés, műbarát, műhorkolás, és egyéb nyakatekert megoldások helyett, valami közös családi alkalommal ( ebéd, vacsi ) hozd elő a témát, és mondd el határozottan, hogy NEM akarsz anyád hálótársa lenni. Főleg nem egy olyan lakásban, ahol mindenkinek van helye, saját ágya, anyádnak van egy férje... És ne hagyd elterelni a témát, amíg meg nem tudtok állapodni abban, hogy ezt befejezi. Ha neki valami miatt problémás apáddal egy ágyban aludni, azt beszéljék meg egymással, és találjanak rá valami megoldást. Ne téged kényszerítsenek egy ilyen agyrém beteg helyzetbe. 23 éves vagy könyörgöm...!
2013. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ki a cuccát a szobádból.
2013. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Missi_Key ***** válasza:
83%

úristen, ez beteges.


hát én a helyedben kirabolnák egy bankot h legyen pénzem elköltözni onnan, még a börtön is jobblehet...

2013. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!