Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha az apám a nyakunkr...

Normális ha az apám a nyakunkra hozná a zabigyerekét? Nem lenne fura? Nem szólna be mindenki?

Figyelt kérdés

Apámnak volt egy félrelépése született egy gyerek belőle 10 éves (a húgom is egyébként szép kis család) Anyámmal együtt maradtak, megbocsátott, bár vannak veszekedéseik nem tudom hogy emiatt e, biztos benne van a pakliba. Eddig csak pénzzel támogatta, nemrég érdeklődött a gyerek utána, lelkiismeret furdalása van gondolom. Anyám nem túl boldog de azt mondta legyen, látogassa de most ide akarja hozni karácsonykor. Anyukám nem túl felvillanyozott, húgom még nem érti igazán, én nem akarom. Szerintem fura lenne. Tudom, hogy a gyereke biológiailag, de csak véletlen lett. Szerintem jobb lenne külön.

Nem jól látom? Bolygassuk fel a mi életünket is? Mi van ha a szüleim elválnak emiatt végül?

15/F



2012. dec. 13. 21:50
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Már írtam hogy nem ismerek más kifejezést rá. Itthon nem használja senki. Lehet úgy kellett volna írnom, hogy a balkézről fogant gyereke, már mindegy. Nem akartam ezzel leszólni.

Lehet felőlem normális srác, mint sokan mások a világon, de nem akarom megismerni. Ennyi.


Anyukám tudott róla régóta. Hogy apámnak eddig hol voltak az apai érzései nem tudom, most kezdett el nyitni felé, hogy a gyerek is kíváncsi volt.

2012. dec. 13. 22:45
 12/50 anonim ***** válasza:
11%
Tudod a reakcióidat és a megnyilvánulásodat elnézve, örülök, hogy a család fogalma nálam mást jelent:DD
2012. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tartom helyesnek. Ha az én férjem haza akarna hozni egy balkézről született gyereket, vele együtt távozhatna, még mielőtt belép az ajtón. Gusztustalan dolognak tartom. Ha már mindenáron vele akar karácsonyozni, az egyik napján (nem szenteste!) menjen oda, a többi napon pedig legyen a családjával.(Ha már ilyen megbocsátó felesége van)
2012. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Húú, van itt ész. Na eddig a szüleimet tartottam kicsit gáznak, hogy ilyen helyzetbe keveredtem, de most örülök. Már-már azt hiszem jó helyre születtem.

Na szépéjszakát!

2012. dec. 13. 23:02
 15/50 anonim ***** válasza:
7%

Jé 14 és 15


Szegény kis megtépázott lelkű csacsika, jobbulást a picinyke fejednek, és tényleg keress egy dokit magadnak:D

2012. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
92%

54 % te mit vergődsz? Szerencsétlen gyerekbe több értelem szorult, mint beléd.


Amúgy nyilván nem jó ötlet apudtól, mert az egy dolog, hogy anyud megbocsátotta(legalábbis ezt mondja), de fel fogja kavarni a dolgokat az új gyerek.

2012. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
67%
54%, te se vagy különb egy zabigyereknél:))
2012. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
83%
az apadnak elment az esze! Nem komplett az tuti. Anyad helyeben beadnam a valast az tuti.
2012. dec. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
95%

Nem egyszerű helyzet. Érdemes lenne leülni négyesben (vagy hármasban, ha a húgod még túl kicsi hozzá) és mindenféle előítéletet félretéve átbeszélni.

Ha minden érintett el tudja mondani a saját érzéseit negatív, másikat hibáztató felhang nélkül (az már úgyis egyértelmű, hogy ki és mikor hibázott, csak feszültséget szül felhánytorgatni), az előremozdíthatná a helyzetet.


Azt nem tartom megoldásnak, hogy mindenki a szoba különböző sarkában duzzog és fúj a másikra. Ez csak nyújtja a kellemetlen helyzetet, de nem oldja meg.

2012. dec. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
21%
Szép a szeretet ünnepe egy ilyen egymást szerető családban, ahol igy fogadják a másik embert:D
2012. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!