Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha az apám a nyakunkr...

Normális ha az apám a nyakunkra hozná a zabigyerekét? Nem lenne fura? Nem szólna be mindenki?

Figyelt kérdés

Apámnak volt egy félrelépése született egy gyerek belőle 10 éves (a húgom is egyébként szép kis család) Anyámmal együtt maradtak, megbocsátott, bár vannak veszekedéseik nem tudom hogy emiatt e, biztos benne van a pakliba. Eddig csak pénzzel támogatta, nemrég érdeklődött a gyerek utána, lelkiismeret furdalása van gondolom. Anyám nem túl boldog de azt mondta legyen, látogassa de most ide akarja hozni karácsonykor. Anyukám nem túl felvillanyozott, húgom még nem érti igazán, én nem akarom. Szerintem fura lenne. Tudom, hogy a gyereke biológiailag, de csak véletlen lett. Szerintem jobb lenne külön.

Nem jól látom? Bolygassuk fel a mi életünket is? Mi van ha a szüleim elválnak emiatt végül?

15/F



2012. dec. 13. 21:50
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 53%-os!

Nem gond, hogy nem tudsz szöveget értelmezni.. :)

2012. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
48%

28-nak: Mi az hogy "fattyával"?! Szégyelld magad! Megkeseredett feleség vagy, az tuti!

Apukának akkor kellet volna a családjára gondolni mikor félrekefélt, akkor érdekes volt a család?? Az a szerencsétlen gyermek semmiről sem tehet. A feleségnek azonnal el kellett volna válni, most a "család" utálkozik, nem akarják a gyermeket látni sem. Hát az ilyen feleségeknek üzenem: Ha megbocsájtok akkor a helyzetet teljes egészében elfogadom, és a férjem gyermekét is elfogadom! Ha ezt nem tudom vállalni akkor nem bocsájtok meg, pont!

2012. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
44%

"28-nak: Mi az hogy "fattyával"?! Szégyelld magad! Megkeseredett feleség vagy, az tuti!

Apukának akkor kellet volna a családjára gondolni mikor félrekefélt, akkor érdekes volt a család?? Az a szerencsétlen gyermek semmiről sem tehet. A feleségnek azonnal el kellett volna válni, most a "család" utálkozik, nem akarják a gyermeket látni sem. Hát az ilyen feleségeknek üzenem: Ha megbocsájtok akkor a helyzetet teljes egészében elfogadom, és a férjem gyermekét is elfogadom! Ha ezt nem tudom vállalni akkor nem bocsájtok meg, pont"


Nem vagyok feleség, de kösz a bizalmat. :D

Amúgy igen, a férj gyermekét elfogadja: Jó messziről! De nehogy már a megcsalt feleség szolgálja ki a fattyát!!

(fattyú: házasságon kívül született gyermek)

Ha jó kapcsolatot akar ápolni a FATTYÁVAL, akkor az ápolja az otthonán kívül! Van 2 gyermeke és egy felesége, velük maradt, tehát Ők az 1. a bal kézről jött gyerek csak a sokadik a sorban.

2012. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy itt mindenki annyira tud szöveget értelmezni. :D

A feleség nem rúg-kapál, hisztizik meg tiltakozik, de JOGOSAN szarul esik neki, hogy a félrelépésből született gyereket odaviszi mutogatni in-your-face módon és azt várja, hogy mindenki vágjon hozzá jó képet!

Itt az apuci az önző szemétláda.

2012. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
80%
Miért bántjátok a kérdezőt? 15 éves gyerek, és teljesen érhető kérdést tett fel, még ha a megfelelő szót nem is találta el. Itt néhány felnőtt annyi aggyal sem rendelkezik mint egy kiscsirke, és még ti adtok tanácsot, meg szapuljátok a kérdezőt, meg a féltestvér anyját akiről semmit nem tudtok? Gondolom otthon is így intézitek egy probléma megbeszélését, és az ott elszenvedett kudarcok hatásai ömlenek most belőletek. Tisztelet a kivételnek. Nehéz a kérdés, mert értelek téged is kérdező, de ha belegondolunk hogy az a másik gyerek abszolút nem tehet róla hogy az apád nemzette, ezért talán nem is kellene büntetni őt. Hozzátok semmiképp nem kellene mennie, mert ez tényleg nagyon fájhat anyudnak főleg, de az hogy apud bármikor találkozzon vele, vagy akár te is, de nem otthon, az talán elképzelhető. Lehet ha megismernéd, rájönnél hogy van egy jó fej féltestvéred. De az is érthető ha nem akarod őt megismerni. Anyudtól meg szép dolog hogy meg tudott bocsájtani, mert ennek köszönheted hogy végül családban nőttél fel, nem úgy mint a másik fiú, aki csak az anyjával van. A megbocsájtáshoz erő kell, válni sokkal egyszerűbb, nem hiába nyomja mindenki ezt a verziót. Üljetek le apuddal anyuddal hármasban, és mindenki mondja el mit gondol. Aztán próbáljatok közös nevezőre jutni. Látod máris hasznos volt a kérdésed, mert megláthattad milyen korlátolt, bunkó felnőttek vannak, és még büszke is lehetsz a szüleidre ebben a felhozatalban:-)
2012. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
20%

33


"Van 2 gyermeke és egy felesége, velük maradt, tehát Ők az 1. a bal kézről jött gyerek csak a sokadik a sorban."


Aha, nem vergődnél és hisztiznél ha ez igy lenne.Nem fattyúznád, és nem zabigyerekeznéd.


Tudod miért fattyúzod? mert pontosan tudod, hogy a férjednek többet jelent az az egy gyerek mint te a két gyerekeddel.

Ezért csinálod ezt a műsort.


És ha engem kérdezel: szerintem ezt a másik gyerek anyja is pontosan tudja, és mosolyog-rajtad:DD

2012. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudjatok, de komolyan a sírás kerülget, mikor ilyet olvasok.. Hogy lehet így gondolkodni egy apa gyermek kapcsolatról.. hogy a gyerek csak sokadik a sorban..Az a gyerek nem tehet róla, hogy házasságon kívül született.. Megnézem azt a tisztességes felnőttet, aki odaáll a 10 éves kisgyerek elé, hogy ne haragudj, de a többi gyerekem fontosabb, de csak egy véletlen vagy, szóval nem tölthetünk több időt együtt.. Az a gyerek az egész fiatalságát szorongva fogja leélni, nem érti majd mit ártott az apjának, hogy az nem törődik vele eleget, hogy csak sokadik a sorban.. Pedig szegényke semmit.. Pusztán a sok okos felnőtt, ahogy itt is egymásnak esik, a hibáik miatt ölik egymást, közben meg bele se gondolnak, hogy egy gyerekről van szó, aki semmiről nem tehet.. Ha nem birkóznak meg vele, tehernek érzik, váljanak el, de ne a gyereket dobálják, mint egy koszos levetett zoknit, ne őt büntessék a saját életükért.. Remélem a kérdező fiú is elolvassa a válaszokat és rájön, hogy kezelhetné emberibb módon is a testvérét és azzal, hogy még ő is ellenzi csak tovább szítja az ellentétet a szülők között.. Hidd el kérdező, ha örömmel fogadnád azt a gyereket, talán anyukád is rájönne, hogy nem tehet semmiről és nem is lenne több vita..
2012. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
71%
10:13 te látod egyáltalán ki a kérdező, meg ki a válaszoló? Mert olyan szinten értelmetlen, amit válaszolsz, hogy az hihetetlen már.
2012. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
57%

zabi hazassagon kivul szuletett gyerek ..akko lassan fel Morszag zabi mert oszonten hanyan nem hazasodnak es megis szulnek?

A mi csaladunkban is vannak evtizedekig titkolt balos gyerekek.Aztan felnottunk es osszejott az egesz csalad hiszen ok is rokonaink.Mind okos ertelemes szep emberek akiknek jol esett az hogy vegre a csalad elimerte oket.Orulok hogy megismertem oket unokatestvereim es szivessen karacsonyoznek veluk.

Mai vilagban egyre tobb a mozaik csalad el kell fogadni .Gondolj arra egy feltestvered lett es orulj annak szuleid meg egyutt vannak.Az igazi szeretet megbocsajt mindent megbocsajt.Edesanyad igazan szereti edesapadat ebbol leszurve.Legy baratsagos a gyerekhez mert neki ez sokkal cikibb mint neked.

2012. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
64%

53-as állítsd már le magad. Lehet te elnéznéd a partnerednek, hogy félrek*rjon, gyereke legyen mástól és ráerőszakolnád a közös gyermekre, az egész családra a féltesót, de tudod rengeteg ember normálisan él, normális felfogása van, nem ösztönlényként hagyja hátra a magvait és égne a pofája, ha ilyet tenne, hogy haza viszi a megcsalással létrejött gyerekét...

Agyam eldobom amúgy, persze, hogy nem tehet az a gyerek semmiről, de ez annyira gusztustalan, hogy haza is viszi, ami egy élő bizonyíték arra, hogy mit tett, mit vár apád?

Ha elválnak az jogos lenne, anyád szívében hatalmas tüske lehet és már bocsánat, de nagyon buta, aki egy megcsalás után a másikkal marad. Engem is csaltak meg, próbáltam maradni, viszonylag sokáig kihúztuk, de sz*r volt az egész, állandó félelem, fájdalom... pláne, ha még egy megcsalás által született gyereket is haza hozott volna... akkor aztán a földbe döngölt volna lelkileg, az élő bizonyítékkal, hogy anno ennyit értem neki és ment félre mással...

2012. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!