Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha az apám a nyakunkr...

Normális ha az apám a nyakunkra hozná a zabigyerekét? Nem lenne fura? Nem szólna be mindenki?

Figyelt kérdés

Apámnak volt egy félrelépése született egy gyerek belőle 10 éves (a húgom is egyébként szép kis család) Anyámmal együtt maradtak, megbocsátott, bár vannak veszekedéseik nem tudom hogy emiatt e, biztos benne van a pakliba. Eddig csak pénzzel támogatta, nemrég érdeklődött a gyerek utána, lelkiismeret furdalása van gondolom. Anyám nem túl boldog de azt mondta legyen, látogassa de most ide akarja hozni karácsonykor. Anyukám nem túl felvillanyozott, húgom még nem érti igazán, én nem akarom. Szerintem fura lenne. Tudom, hogy a gyereke biológiailag, de csak véletlen lett. Szerintem jobb lenne külön.

Nem jól látom? Bolygassuk fel a mi életünket is? Mi van ha a szüleim elválnak emiatt végül?

15/F



2012. dec. 13. 21:50
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
8%

19nek


Itt maga a feleség játsza el a 15 éves gyerekének a szerepét, ahogy így elnéztem a hozzászólásokat. Gondolom a másik nő értelmesebb nála ezerszer,meg több intelligencia szorult belé és volt szerencséje ki ismerni. Igy esze ágában nincs egy ilyen nőt-mint a feleség-a gyereke közelébe engedni.Semmikor, karácsonykor meg végképp:)

A gyerek édesapjával fogja a másik anyuka megkonzultálni, hogy hogy tudják megoldani a találkozást.

2012. dec. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
61%

Muszáj hozzászólnom. Hogy lehet megbocsájtani egy házasságon kívül született gyermeket?? Ettől kezdve már mindent szabad, nem?

A kérdezőnek: Még ha fura is és kicsit kellemetlen, szerintem ne ellenkezzetek, szegénynek nagyon rossz lehet, hogy ő sosem volt részese igazán (még) az Apja életének :-(

2012. dec. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
78%
Mindenesetre érdekes karácsonyotok lesz.
2012. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
15%

Nem zabigyerek, a féltestvéred-de lényegtelen a szavakon lovagolni.

Én apám elé állnék, hogy menjen ő oda Karácsonyozni, ha annyira akarja, de a gyerek biztosan nem lesz a Te életed része és ne is próbálkozzon vele mert csak rosszul sülne el.

2012. dec. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
11%

Egy évnek lehet a 365 napja "karácsony", nem csak dec.24-25-26. Bárhol találkozhat a gyermekével.Ez alól egyetlen kivétel van, ha a gyermek rendezett családban él. Akkor másképpen kell megoldani.

De amint elnéztem a kérdező családját, szerintem ilyen helyre senkinek nincs kedve menni, még egy felnőtt ismerősnek sem, nem hogy egy tiszta szívű kisgyereknek.


Szerintem az apuka törekedjen arra, hogy az uj gyereket a legmesszebbre tartsa a nejétől, mert az illető reakcióit elnézve, nem tartom egy egyenes, érzelmileg top-on lévő embernek. Hanem pont ellenkezőleg, egy gonosz, és bosszúálló ember, aki képes gyereknek is ártani, ha az érdeke úgy kívánja.

2012. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem miért furcsa, hogy egy apa az összes gyerekével együtt akar karácsonyozni.. Nekem is elváltak a szüleim és az egyik legszebb karácsonyom volt, mikor végre az apukámmal is lehettem.. Lehet kedves kérdező te is csak véletlen lettél, akkor már dobjanak a kukába egyből?.. Az a gyerek a féltestvéred és megérdemli, hogy a karácsonyt az apukájával töltse pont úgy, ahogy te is..Miért lenne ez az életetek felbolygatása? Ha szeretik egymást a szüleid nem fognak attól elválni, hogy apukád felelősséget vállal a másik gyerekéért is, ha nem szeretik egymást, akkor pedig enélkül is elválnának.. értem én, hogy ez fura neked, meg ijesztő (bár az én öcsém ennyi idősen ezt egészen másképp látta, kissé talán érettebben) de az a gyerek a testvéred, szüksége van az apjára, főleg karácsonykor és, ha nem is tervezett gyerek volt, attól még megszületett, él és nem tehet róla, hogy az apja megcsalta a feleségét.. Miért őt kell büntetni ezért?
2012. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
78%

Az jó, hogy az apád foglalkozni akar a másik gyerekével is, hiszen ő nem tehet semmiről. De elvinni őt haza, az olyan, mintha minden pillanatban az édesanyádnak mutogatná a bizonyítékát, hogy megcsalta.

Valószínűleg én is nehezen viselném a helyében.


Menjen ő ha nagyon szeretne.

2012. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
40%

26-nak:

Akkor apucinak bizony el kell döntenie, hogy a családjával vagy a fattyával tölti a szentestét. Ilyen elven akár a fattyúhoz is mehetnének teljes létszámban!

Pofátlan elképzelés, hogy a kettőt össze kéne hozni-nem, ez nem működik.

Szentestére döntse el, kit küld "kukába", ahogy te fogalmaztál.

Ha meg Karácsonyozni akar, egyik nap látogassa meg, de ne szoktassa oda!

2012. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
29%

28


Önmagadat adtad:D Helyes ez vagy te a teljes valóddal.


Hogy "kissé" fel légy világosítva ha már ily sötétség honol nálad: Egy intelligens embernek eszébe nincs dec.24-én odaadni a gyermekét egy idegen családba, egy pillanatra sem.

2012. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
10%

28


De egy ilyen nejtől vezetett családba még a kutyámat sem engedném.

2012. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!