Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Mi a...

Miért csinálja ezt? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A nagymamám elég rosszindulatúan viselkedik velem. Nem értem miért. A 6 unokája közül csak én tanulok felsőoktatási intézményben. A többiek csak szakmunkás tanulók voltak (most dolgoznak). Mindig azt mondogatja mindenkinek, hogy egy semmirekellő vagyok, nem dolgozom, minek tanulok még mindig. Azt sem hiszi el, hogy főiskolára járok, hanem csak csavargok Budapesten. (Amúgy meg vidékiek vagyunk). Nem értem miért talál ki ilyeneket, 2-3 évente ha látom, ott sincs, azt sem tudja mit csinálok! Miért teszi ezt? Megőrjít! :( Vajon az teszi ezt a rosszindulatát, hogy én többre vittem mint a többi unoka? Vagy mi lehet? Vagy tényleg bennem van a hiba? 21/L
2012. dec. 15. 17:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom,hogy ezt kell mondjam,de aki tényleg,feltétel nélkül szereti az unokáját,és büszke rá,az ilyeneket nem mondogat.Valószínűleg bántja,hogy többre vitted a többieknél.Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni.
2012. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
37%
sajnos mi ezt nem tudhatjuk helyetted mert nem ismerjük se a nagyidat se téged
2012. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az teszi a rosszindulatát, hogy te többre vitted-bár ezt még ugye nem tudjuk hogy te mire fogod vinni.

Valószínűleg a nagyi nem is ismeri a főiskola intézményét, neki még a kétkezi munka a munka,a tanulás neki nem olyan fontos.

2012. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a többi unoka nem csak 2-3 évente látogatja meg?
2012. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Nem tudom hány éves a nagyid, de biztos nem fiatal, ráadásul vidéki és gondolom nem értelmiségi, régi rendszer szülötte, szóval ő úgy gondolja valószínűleg, hogy amint lehet dolgozni kell különben mindenki más naplopó. Ne foglalkozzál vele mit morog, úgysem látod túl sűrűn azt mondod.
2012. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Velük minden héten találkozik. Kiskoromban sokat voltam vele. Aztán mikor kimaradtam gimiből, és fősulira jelentkeztem, azóta csinálja ezt. Megvet hogy nem dolgozom, holott kitűnő tanuló vagyok, de ez sem érdekli. Ezekután nem szívesen látogatom, ami szerintem érthető.
2012. dec. 15. 17:11
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés, persze hogy azokkal lesz szorosabb a kapcsolata akikkel minden hétvégén lát nem azzal akit 2-3 évente. Honnan tudod, hogy ezt mondja rád,ha utoljára akkor láttad amikor még nem is jártál egyetemre?
2012. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A többi rokonnak meg ismerőseinknek mondja.
2012. dec. 15. 17:16
 9/23 anonim ***** válasza:

Na arra én nem adnék amit az ismerős mond. Lehet csak hiányol,hívd fel és kérdez rá. Messziről jött ember azt mond amit akar.

Idén végzel, akkor hívd meg a diplomaosztóra, vagy vidd el mutasd meg neki.

2012. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Azt még nem jelentheted ki hogy többre vitted mint a többiek. Ugyanis semmit nem ér a diploma ha nem tudsz benne dolgozni,és évekig munkanélküli leszel. Majd akkor mondhatod,hogy jobb vagy a többieknél ha te is leteszel valamit az asztalra- Amúgy meg. Évente 3 alkalommal látogatod a nagyidat. Esélyt sem adsz neki hogy megismerjen rendesen, hogy tudja mit miért teszel..Nem hiszem hogy okod van a panaszra..
2012. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!