Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Mi a...

Miért csinálja ezt? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A nagymamám elég rosszindulatúan viselkedik velem. Nem értem miért. A 6 unokája közül csak én tanulok felsőoktatási intézményben. A többiek csak szakmunkás tanulók voltak (most dolgoznak). Mindig azt mondogatja mindenkinek, hogy egy semmirekellő vagyok, nem dolgozom, minek tanulok még mindig. Azt sem hiszi el, hogy főiskolára járok, hanem csak csavargok Budapesten. (Amúgy meg vidékiek vagyunk). Nem értem miért talál ki ilyeneket, 2-3 évente ha látom, ott sincs, azt sem tudja mit csinálok! Miért teszi ezt? Megőrjít! :( Vajon az teszi ezt a rosszindulatát, hogy én többre vittem mint a többi unoka? Vagy mi lehet? Vagy tényleg bennem van a hiba? 21/L
2012. dec. 15. 17:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hogyhogy hogy lenne? Leérettségiztem, befejeztem a gimit, egyetemre mentem utána.
2012. dec. 15. 22:12
 22/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak nekem a kimaradtam a gimiből azt jelenti, hogy ott hagytam a gimit, a leérettségiztem az nekem nem kimaradás,de így már értem.
2012. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
*ne hagyd, hogy ez őröljön téged!
2012. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!