Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak?

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve külföldön élek a párommal, de nekem még nincs munkám. Egész nap itthon vagyok, csak háztartási munkát végzek. Nagyon erősen gondolkozok rajta hogy januártól otthon maradok, de akkor a kapcsolatunknak vége mert a párom nem akar megint távkapcsolatot. De én meg élni szeretnék, nem befásulni 22 évesen :(
2012. dec. 17. 07:00
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
61%

Fél év alatt anyanyelvi területen már megtanulhattál volna annyira németül, hogy a szakmádban elhelyezkedj!


Egész nap otthon vagy, erőltesd meg magad egy kicsit, és tanulj!

2012. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
71%
Kecskeméten pont hogy találsz ebben a szakmában munkát. Sőt ha közben meg elvégeznéd az óvónőit (nem a dajka képzést, dajkából millió van, óvónőből meg töredéke), akkor bebiztosítod magad. Mert azt írtad hogy szereted csinálni. Jó oké pénzben gazdag soha nem leszel, de lélekben még lehetsz.
2012. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Engem nem a pénz érdekel hanem hogy azt csináljam amit szeretek. És ezt nagyon szeretem :) Nem tudtam megtanulni mivel magyarokkal lakok és nem szoktunk sehova menni csak bevásárolni..
2012. dec. 17. 10:18
 34/40 anonim ***** válasza:
10%
Nem akarod megtanulni es ez nagy külömbseg... Az, hogy magyarokkal elsz sok mindent nem jelent... Ök nem beszelnek nemetül?... Siman eleg lett volna fel ev, hogy legalabb minimalisan megtanuld a nyelved... Sajat tapasztalat... En is iszonyatosan nehezen tanulok nyelveket, semilyen nyelv erzekem nincsen... Örültem, hogy angolbol leerettsegizni sikerült es azt is csak azert, mert bemagoltam a szavakat es a nyelvtant. Es meg en is megtanultam fel ev alatt a nemetet es a spanyolt, mert ra voltam kenyszeritve es akartam... Te meg csak nem is akarod... Neked csak kenyelmes volt, hogy valaki eltartott oda kint... Szakits szerencsetlen sraccal, hagy talaljon maganak egy normalis szorgos kiscsajt, nem ilyen lusta, semmirekellö csaj illene hozza....
2012. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Na te csak tudod.. Szerintem ha igy lenne már dobott volna. De 6 éve együtt vagyunk és egyszer se dobott. Mindenki magából indul ki :)
2012. dec. 18. 08:29
 36/40 anonim ***** válasza:
0%

Igen kedves, en magambol es a parombol indulok ki.

Anno en is a parom utan jöttem ki es szepen meg is kaptam az ultimatumot. Vagy 1 ev alatt megtanulom a nyelveket, vagy mehetek haza, mert szeret, nem szeret nincs szüksege egy lusta dögre, akit el kell tartani, es neha szet teszi a labat...

Es igenis megtanultam 1 ev alatt 2 nyelvet es tökeletesitettem az angolomat, mert muszaj volt es mert igaza van a paromnak, nem köteles eltartani engem, nem az anyam/apam es meg lusta sem voltam tanulni, pedig nekem meg annyi segitsegem sem volt, hogy itthon lett volna velem valaki aki beszeli a nyelveket. Magamtol tanultam, csak a könyvek segitettek es a parom a szabadnapjan, de Ö is csak a kiejtesbe.

Lehet ezt igy is, ha akarod... De benned meg az akarat halvany szikraja sincs meg... Ugy hogy menj haza es hagyd elni szerencsetlen fiut egy normalis lany mellett....

2012. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Ez neked a normális? hogy takarodjon ha nem ugrik arra amit a párja akar?

Milyen jó, hogy neked jó csicskának maradni xD

2012. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

Na... Takarodjrol szo sem volt...

Es ugralasrol sem...

Es elmagyaraznad nekem, hogy miert is vagyok en "csicska"?...

Azert mert normalis eletet akarok magamnak?... Azert mert a parom is szeretne, ha normalis eletünk lenne?...

Valoszinüleg nem azert jöttem utana, hogy eltartson, hanem azert mert ketten együtt szeretnenk egy normalis eletet felepiteni. Azert mert csaladi hazban szeretnenk elni Es ehhez az kell, hogy dolgozzak en is, azt meg nyelv tudas nelkül nem igazan lehet...

hat ha emiatt csicska vagyok, akkor igen... De tudod mit inkabb leszek egy szorgos, tanulni akaro csicska, mint egy lusta, semmirekellö....

2012. dec. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Hát én nem kaptam ultimátumot. Ő boldog volt hogy kijöttem utána és neki ez megfelelt hogy főzök, mosok, takarítok és NEM LUSTÁLKODOK. A lábamat meg akkor rakom szét amikor akarom és amikor jól esik. Nem vagyok k..va hogy azért tartsanak el mert szétrakom a lábam... Amig nem ismersz ne mondd hogy nem vagyok normális :) kösziiiiii
2012. dec. 19. 06:08
 40/40 anonim ***** válasza:

ma 00:21


ne haragudj, de az ultimátum az nem a takarodj? :D

igen csicska vagy, aki ha a párja nem ad ultimátumot akkor meg se mozdítja magát és bemeséli magának, hogy ezt ő is akarta.....

2012. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!