Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki folyamatosa...

Van itt olyan, aki folyamatosan veri a feleségét, vagy a barátnőjét? Miért teszi?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 16:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
16:44-es, köszönöm a választ. Biztos vannak emberek, akik szeretik a szado-mazot, de én az erőszakos bántalmazásról érdeklődtem, mikor a férj vagy barát agya elborul, és ezt pont azon vezeti le, akit elvileg nagyon szeret.
2012. dec. 18. 16:50
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Óó, kérdező... aki ide jár, az nem a családján vezeti le a feszültséget, hanem a többi válaszadón/kérdezőn. :)


Az agresszió amúgy nem butaság kérdése, hanem az érzelmi intelligencia hiánya. (Egyébként) értelmes emberek keze is eljár, de még a legbutább ember sem fog neked itt jelentkezni, hogy "igen, én verem a nőm, éspedig azért, mert..."

2012. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

A páromat nem szoktam verni!


De!


Időnként olvasok itt olyan kérdéseket és válaszokat bizonyos nőszemélyektől,

hogy igen csak kinyílik a bicska a zsebemben !!!

2012. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert talál olyan embert, aki ezt hagyja.
2012. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
Hogy miért verem a nejem? Megszokásból. Mondhatni, hozzá tartozik a mindennapokhoz. :))))))
2012. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez náluk ugyanolyan reakció mint másnak hogy ha belerúg kislábujjal az ajtófélfába akkor elkezd káromkodni vagy valami nagy nehéz értékes dolgot széttör vagy pl én amikor nagyon nagyon felidegesítem magam (és nincs min levezetni) elkezdek sírni :D
2012. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Óó, kérdező... aki ide jár, az nem a családján vezeti le a feszültséget, hanem a többi válaszadón/kérdezőn. :)"


És milyen igaz:)

2012. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!