Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok a barátnőmmel...

Nem akarok a barátnőmmel rosszul bánni de kicsit jobban érzem magam tőle és ilyenkor nem is érdekel csak utána. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma is szar napom volt és amikor ilyen van folyamatosan gonosz dolgokat mondok neki és olyat amivel megbántom, jól érzem magam utána de később mindig megbánom és bocsánatot kell kérnem. Ritkán van ilyen. Soha nem ártott nekem és tényleg nagyon aranyos lány,talán ezért bántom meg. Ma ugyanez volt,hogy felidegesítettek és rajta vezet(t)em le pedig nem érdemli meg. Mielőtt többet mondott volna mondtam, hogy ma inkább ne szóljon hozzám és szomorú lett. Mit tegyek hogy ez ne menjen így tovább?

25/F


2012. dec. 19. 14:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt gonoszkodnál, gondolj arra, hogy neked hogy esne, ha így beszélnének veled és szeretnéd-e, hogy a barátnőd így érezze magát miattad.
2012. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Mielőtt találkoztok és tudod, hogy valami sérelem ért tudatosísd magadban, hogy az miatt vagy dühös és nem a barátnődre. Tudatosísd, hogy nem bánthatod meg, mert akkor fájdalmat okozol neki. Ha dühös vagy és legszívsebben megbántatnád inkább lélegezz mélyeket és öleld át hatalmas szerelemmel. Ülj le vele beszélgetni és mondd el neki a napi atrocitásokat. Hidd el megértő lesz és Te is megnyugszol időközben!


21/L

2012. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Próbáld tudatosítani magadban a dolgot, és mielőbb bocsánatot kérni.

Az én barátom is ilyen, és ugyanezt mondja: egyszerűen jobban érzi magát attól, ha bunkó valakivel. Ez persze praktikusan én vagyok. Szerencsére ezt elég jól tolerálom, mert nem veszem magamra, tudom hogy utána elmondja, hogy mi az igazi baja. De azért rosszul esik.


Az utóbbi időben észrevettem, hogy elkezdte tudatosítani magában a dolgot. Ez kívülről úgy nyilvánul meg, hogy ha mond valami bunkót, utána rögtön látszik, hogy sajnálja és bocsánatot kér. Az utóbbi időben már olyan is volt, hogy elkezdett mondani valamit, de félbehagyta. Aztán mondta, hogy idejében eszébe jutott, hogy ezt nem kéne.


Az a trükk, hogy tudatosítsd magadban, hogy nem akarsz bunkó dolgokat mondani. Idő kell, mire belejössz, eleinte mindig utólag fog csak eszedbe jutni, hogy ezt nem kellett volna. De aztán sikerülni fog nem mondani ezeket a dolgokat.

Csak akarni kell, és türelmesnek lenni magadhoz. Hónapokig tarthat a dolog.


És ne aggódj, ha a barátnőd látja az igyekezetet, akkor értékelni fogja és elnéző lesz, segíteni fog. Viszont ha csak bunkó vagy, idővel lelép.

Én is már a szakításon gondolkoztam, amikor elkezdődött a páromnál ez a változás. Ha nem kezdte volna el, akkor ott is hagytam volna. De így adok neki lehetőséget, hogy megtanulja kezelni az indulatait. Valószínűleg a te barátnőd is hasonlóképp fog reagálni :)

2012. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad akkor gyorsan,mert erre rámehet a kapcsolatotok.Ha folyamatosan bántana a párom,bármennyire is szeretném,elhagynám,mert ez kibírhatatlan.
2012. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párom, majdnem 5 évet húztam le mellette. Én is visszahúzódó voltam, mint a barátnőd, teljesen lerombolta az önbizalmam. Rengeteget sírtam mellette, néha bocsánatot kért, néha nem. Nagyon agresszív volt, a semmin is felidegesedett, és akkor robbant. Szerintem az anyja is hibás volt ebben a viselkedésében, mert ő meg élvezte, ha bunkón visszaszólt neki... Pszichológushoz is járt, nem sok sikerrel. Ennyi év után besokalltam, és otthagytam. Utána persze adta a szépet, hogy megváltozik, csak én kellek neki stb. Még szerencse, hogy nem fogadtam vissza, mert utána megint kimutatta a foga fehérjét. Azóta új párom van, ég és föld a különbség! Soha nem vezetné le rajtam az indulatait. Remélem a barátnőd is rájön, hogy ez így nem mehet tovább, és vagy bekeményít veled szemben, vagy otthagy egy olyanért, aki meg tudja becsülni!
2012. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
gyáva ember az aki azon vezeti le a feszültségét, aki nem vág vissza. Barátnőd lennék otthagynálak. Hallottam már azt is, hogy azt bántja az ember akit szeret. Fúj. Mi a társad villámhárító? Kapj be egy anyacsavart és szopogasd. " utána jól érzem magam" Hát ha velem élnél, nem éreznéd jól magad, mert pofán vágnálak, lehetőleg egy forró fém tálaló kanállal
2012. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ezt hallgasd


meg. http://www.youtube.com/watch?v=T874R63voYo


Baj van veled, ugye tudod, és ha nem teszel valamit nem keresel magadnak megfelelő szakembert, magányos leszel, mert egy idő után a legmegértőbb nőnek is elege lesz belőled

2012. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!