Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tényleg szeret, akkor...

Ha tényleg szeret, akkor mennyi idő után fog keresni? Annyira fáj. De nem akarok utána én futni. Mit tegyek hogy hiányozzak neki, és keressen?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 hónapja vagyunk együtt, vagyis "voltunk" mert most szakítottunk:(

Az utóbbi egy hónapban csak vitáztunk, vagyis inkább én vele.

Az előző kapcsolatomban a srác csúnyán átvert, bizalmat kért, adtam is neki, de visszaélt vele, és megcsalt, továbbá belehazudott a szemembe.

Szóval sajnos ez a féltékenység kihatott a mostani kapcsolatomra is, folyton gyanúsítottam a barátomat, hogy megcsal, van valakije.

Bár biztosan tudom, hogy nem ment félre, de nem tudtam/tudok leállni ezzel.

Amikor véletlenül 2értelműen fogalmazott, akkor azonnal belekötöttem, vitáztam vele.

Azt akartam elérni, hogy sokat foglalkozzon velem, amiből kaptam is, mert szeret...

De minden napot vitával zártam.

Mégis szeretem, tiszta szívemből, nem tudnék nélküle élni, és féltékeny is azért vagyok ennyire, mert félek hogy elveszítem:(

Besokalt, nem akarta kimondani láttam rajta, de csukott szemmel ezt mondta:

"jó mivel te engem ilyen embernek gondolsz, és folyton a múltadhoz hasonlítasz...ezért szüneteltessük, majd egyszer rájössz miért tepertem érted..."

gy váltunk el, még visszanéztem, csak annyit láttam hogy mérgesen felkapja a táskáját a padról (suliból jött) és ránt rajta egy baromi nagyot-szóval mérges volt.

Szeretem, nagyon.

És szeretném ha visszajönne hozzám, tudom én voltam a hibás, szerintem adok neki pár napot, meg magamnak is.

De vajon, ha szeret keresni fog...? vagy fog-e egyáltalán?

Ő 20F, én 17/L

Nem akarom én hívni, mert nem akarok én futni utána, szeretném, ha picit látná, hogy elveszíthet, és szeretném látni hogy tényleg szeret és hiányzok neki.

Légyszi ne szídjatok, csak ha tudtok segítsetek.


2010. máj. 5. 15:32
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

szóval érzékeltetni akarom vele, hogy elfogadtam a döntését, és megakarom játszani, hogy én kibirom hogy nem keresem.

És nem futok utána, és nem könyörgöm neki.

De már most szenvedek mint a kutya.:(

2010. máj. 5. 15:34
 2/30 A kérdező kommentje:

meg ma azon hisztiztem be neki, hogy mondtam neki tegnap hogy mondja meg az osztályában a srácoknak, hogy vállalok pénzért tételkidolgozást.

Erre nem azt mondta, hogy a "barátnőm" hanem hogy: "tudok valakit, aki pengén kidolgozza a tételeket tuti 5re"

2010. máj. 5. 15:44
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az a helyzet,amikor ő várja el,hogy megkeresd.

Én a helyedben felhívnám,elmondanám,hogy nagyon sajnálom amit tettem és hogy őrülten hiányzik,szükséged van rá,szereted.

Kérj bocsánatot és igérd meg,hogy többet nem fordul elő,bízni fogsz benne.

Szerintem ő is szeret téged,ne hagyd hogy az előző kapcsolatban szerzett rossz tapasztalatok miatt ez is tönkremenjen.

:)

2010. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
Még ő lássa hogy elveszíthet? Hát nem azért de olyan buták az efféle lányok! Ne várd hogy visszajöjjön, ne légy önző, ne akard tönkretenni, megalázni még jobban. Mert megváltozni úgysem tudsz szerintem.
2010. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,hogy így alakult és nem bántásból mondom,de tényleg neked kell változnod. Nekem anno volt ilyen párom és el is menekültem tőlle. Mert a párod hiába szeret ha úgy viselkedzs,akkor szépen kiölöd/kiölted belőlle ezt az érzést. A szerete az nem olyan,hogy ha egyszer megkaptad az már jár, hanem ki kell érdemelni!!!! Gondolj arra,hogy ha valaki igazán szeret akkor eszében sincs megcsalni,azaz nem kell féltékenykedni. Ha meg megcsal akkor nem ő az igazi,és hiába féltékenykedsz igyis-ugyis el hagy majd valamikor. Ilyenkor tovább kell keresni az igazit. Ha vissza akarod kapni a barátod,akkor igenis neked kell bocsánatot kérni,mert te tehetsz róla,hogy szétmentetek és tenned kell az ellen,hogy ne féltékenykedj.
2010. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja és probáld meg néha átgondolni a helyzetet és veszekedés helyett inkább beszéljétek meg a problémákat.
2010. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

ha azt akarod megjátszani hogy kibírod nélküle, és nem keresed, akkor azt csak úgy tudod elérni, ha legalább azt hogy nem keresed nem csak megjátszod.

ha TÉNYLEG szeret, úgyis keresni fog, de lehet csak egy hét múlva, vagy egy hónap múlva. neked nem szabad tenni semmit, mert csak úgy tudnak benne letisztulni a dolgok. és benned is.

amikor velem szakított a barátom hasonló dolog miatt 2év után(csak én mindig azért szidtam mert nem hittem el neki hogy mennyi dolga van, biztos csak döglik otthon és nem akar engem látni) akkor én hülye voltam, és napokig hívogattam, de csak magammal szúrtam ki, mert én is szenvedtem, ő meg elutasított.

aztán hagytam, megnyugodtam, 1hónap múlva talákoztunk, és utána kibékültünk(ő hívott randira, én nem erőltettem)

azóta már újra eltelt két és fél év, és sokkal jobb a kapcsolatunk. nem vagyok már olyan bizalmatlan, ő meg rájött hogy szeret, annak ellenére hogy milyen hisztis tudok lenni.

szóval tarts ki!!

2010. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy. Taktikázni, játszmázni pedig nem kellene.. Jóra nem vezet.. Az,hogy azt mondta,tud valakit, miért olyan rossz?! Arra gondoltál,hogy talán azért fogalmazott így,mert ha megemlíti,hogy a barátnőjéről van szó,akkor eszükben sem lenne fizetni? Annyira utálom,hogy bolhából csinálnak az emberek elefántot.. Nem vagy érett egy kapcsolatra. Ha te voltál a hibás, vállald érte a felelősséget és igenis mehetsz utána..23N
2010. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%
Azért volt mérges, mert nem azt a reakciót kapta, amire várt.
2010. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

nem azt a reakciót? ezt hogy érted?


amugy 1 hónapot 10000% hogy nem bírna ki nélkülem a max az szerintem 1-2 nap.

de majd kiderül

2010. máj. 5. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!