Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam otthon, hogy meleg...

Elmondjam otthon, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és már több éve nem élek a szüleimmel. El szeretném mondani, de nem tudom, hogy hogyan reagálnának. Eddig nem hallottam tőlük, hogy szidnák a melegeket, de volt már egy két gúnyos "meleg" poén, amin nevettek. Szóval nem ismerem a gondolataikat erről a témáról, és nem is próbáltam még puhatolózni, nehogy gyanút fogjanak. De félek, hogy a legrosszabb esetben látni sem akarnának utána. Olyan jó lenne, ha mindent meg tudnék beszélni velük ebben az ügyben is. Másik dolog amitől félek, hogy ha a környezetük is megtudja, akkor majd ujjal mutogatnak rájuk, mivel egy kis faluban élnek. Hogyan deríthetném ki, hogy mi a hozzáállásuk a melegekhez, illetve hogyan mondjam el?
2009. aug. 23. 12:43
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
68%
Nem mondd el akkor. Kimeld meg oket. Szerintem.
2009. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
De miért ne? Úgy érzem, hogy joguk lenne tudni, hogy nem várhatnak tőlem unokát, és jobban ismernének, elmondhatnám, ha valakivel boldog vagyok és azt is ha nem. De nem ismerem a hozzáállásuk...
2009. aug. 23. 12:51
 3/49 anonim ***** válasza:
92%

Szia:)Szerintem,ha nem konzervativak a szüleid,és jó a viszonyod velük,mondd el nekik!Meg fogják érteni,hogy te erről nem tehetsz...magyarázd el nekik,hogy ez mi is(nem te akartad igy,ez a génektől függ)ha részletesen felvilágositod őket,akkor megértik majd!Akármilyen is vagy...akkor is az ő gyerekük maradsz,és nem itélhetnek el!Neked a legrosszabb ez a helyzet:(

Lehet,hogy ezt elfogadni nem fogják tudni egy darabig,de beletörődni inkább!!

Mondd el,mert nekik is jogukban áll tudni!

Hajrá!És ird meg,hogy mi lett!

Sok sikert!!

23/L

2009. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
60%
Hát kényes téma, ha megmondod nekik akkor számolni kell a legrosszabbra is szoval hogy esetleg kitagadnak vagy nem fogadnak el. De lehet hogy azt mondják , hogy te tudod. Én személy szerint az elsőt választanám. Valahogy nem tartom normálisnak.
2009. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
Tolem sem varhatnak a szuleim unokat,pedig nem vagyok meleg. Nem sok koze van egymashoz ennek a ket dolognak. Szerintem ha egy kis faluban eltek, nem hinnem,hogy annyira lazak lennenek ott az emberek.
2009. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim válasza:
25%
Mondjad csak nyugodtam el! Apád biztos büszke lesz arra ,hogy már egy homokos buzer@tor is van a családban!
2009. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
74%
Ekkora taplókat...:SSS
2009. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
az lenne a megkímélés, ha hazudsz nekik ? előbb-utóbb úgyis el kell mondanod, gondolj bele majd 35 évesen amikor furcsa lesz nekik hol a feleség meg hol vannak az unokák, akkor ezerszer nehezebb lesz magyarázkodni és joggal érzik maj dúgy, hogy becsaptad őket, szóval természetesen mondd el !
2009. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Általában nehéz ügyek megbeszélésénél az ember gyereke az anyjánál kezdi a puhatolózást. Kezdd a beszélgetést vele! Ő már tuni fogja apád lehetséges reakcióját is, meg azt is, hogy hogyan mondd el neki.
2009. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
64%

Nekem sincs se felesegem, se gyerekem, es 40 eves vagyok, es nem vagyok meleg. Mi ebben az olyan piszkosul kulonleges?? Akkor persze mondd el, legfoljebb apad pofanver, anyad fel evig sirdogal, a falubelike meg teliszajjal rohognek rajtuk. Sot jobbat mondok akkor:

a legkozelebbi "buszke" fesztivalon lepdelj ott elol..Ez meg itt Magyarorszag, itt meg messze van az a tolerancia,mint pl fejlettebb nyugati orszagokban.

2009. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!