Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam otthon, hogy meleg...

Elmondjam otthon, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és már több éve nem élek a szüleimmel. El szeretném mondani, de nem tudom, hogy hogyan reagálnának. Eddig nem hallottam tőlük, hogy szidnák a melegeket, de volt már egy két gúnyos "meleg" poén, amin nevettek. Szóval nem ismerem a gondolataikat erről a témáról, és nem is próbáltam még puhatolózni, nehogy gyanút fogjanak. De félek, hogy a legrosszabb esetben látni sem akarnának utána. Olyan jó lenne, ha mindent meg tudnék beszélni velük ebben az ügyben is. Másik dolog amitől félek, hogy ha a környezetük is megtudja, akkor majd ujjal mutogatnak rájuk, mivel egy kis faluban élnek. Hogyan deríthetném ki, hogy mi a hozzáállásuk a melegekhez, illetve hogyan mondjam el?
2009. aug. 23. 12:43
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy mondd el nekik, (de mivel már régi a topic) ird le, hogy mi lett.
2010. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Tényleg, mesélj, mi történt! Elmondtad végül? Ha igen, hogy reagáltak? Vagy még mindig tipródsz?
2010. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

de azért sokáig ne tipródj ....

elmondod mi történt ??? már ha történt


Tudom, kívülről könnyű ezt tanácsolni, de akár kívülről akár nem, azért tény, hogy nem lehetegy egész életet leélni titkolózva ezen a téren. Szal jobban jársz, minél hamarabb túl esel az egészen, még ha valami atom konzervatív emberek is a szüleid és majd az lesz a válasz, hogy a pokolban kötsz ki, sebaj, majd megnyugszanak, hidd el (tapasztalat).

egy kollega

2010. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Rosszat sejtek...
2010. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Mármint mit sejtesz ?
2010. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Rosszul sült el a dolog, ezért nincs is kedve elmondani, maga alatt van.
2010. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:

Az is lehet megoldódott és elfelejtkezett a már a kérdésről.

Én kb annyi idős vagyok mint ez a srác csak sztm én inkább bi. Azonban én nem tudtam elmondani. Úgy vagyok vele egyrészt hogy egy szülőnek nem könnyű ezt feldolgozni (és tényleg nem, barátom anyja is mesélte) főleg hogy van elég gondunk itthon. Másrészt meg nálam nincs eldőlve semmi. Legalábbis én jobban ki vagyok békülve magammal ha lányok felé kacsintgatok. Az egy dolog hogy most van barátom és tök jó meg minden de beszéltük hogy ez azért lehet nem tart örökké.

Szóval ez is még egy ok ami miatt nem mondtam el. Már rákérdeztek nem egyszer, meg ugye sok csajjal talizom de barátnő meg mégsincs és ez gyanús na. Azt mondtam hogy alkalmik voltak, meg ilyenek. De utálom ha hazudnom kell. Sokszor megfordul bennem hogy elmondom. Tesóm meg unokatesóm és egyik haver tudja. Már ezzel is könnyebb. Igaz volt egy csomó a gyomromban mikor elhatároztam hogy elmondom, de utána könnyebb mert van kivel megbeszélni.

Mindenkinek azt javaslom azért jól gondolja meg kinek mondja el. Nem mindenki viseli jól.

2011. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
mond el oszt kész
2012. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Mond el és aztán költözz hozzám.

SP voltam sziasztok.

2013. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!