Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok, mert nem...

Gonosz vagyok, mert nem támogatom a szüleim kapcsolatát? És nem megyek haza karácsonyra? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak mikor 3 éves voltam. Anyámnak nem kellettem, apám nevelt. Lett egy mostohaanyukám, aki 2 éve halt meg. Őt tekintettem anyukámnak. Apám egész gyerekkoromban szidta anyámat, most meg összeállt vele 7 hónapja. Én nem akarom látni az anyámat. Gyerekkoromban simán elment mellettem egy sziával az utcán. Most meg azt mondja, hogy ellene nevelt a mostohaanyukám... Bánt, hogy így beszél róla, nem értem meg apámat sem, hogyan tud vele lenni. Meghívtak karácsonyra, mondtam hogy nem megyek, erre én vagyok a rossz, hogy a család ellene vagyok, mikor végre együtt lehetnénk. - Végre? ki mondta, hogy eddig ne legyünk?

2012. dec. 20. 11:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

Engem nem hagytak el, nem is tudom elképzelni milyen érzés, de azt igen, hogy milyen lehet egy szülőnek (konkrétan apukádra gondolok), ha a gyereke nem megy haza karácsonykor. Én már csak azért megkímélném ettől a fájdalomtól, mert mégis csak ő nevelt fel, ráadásul egyedül.

Szerintem menj el hozzá, mondd el neki, mit érzel, mit gondolsz. Lehet, hogy ha kicsit meghallgatnátok a másikat, akkor megértenétek egymást, és nem lenne több vita vagy szitkozódás egymás irányába.

2012. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem,h miért mindig a gyereknek kell mennie Karácsonykor. Hívd meg apukádat magadhoz ebédre, neki is ugyanakkora fáradtság utazni.
2012. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!