Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudtad feldolgozni hogy...

Hogy tudtad feldolgozni hogy nem kellesz többet a férjednek?

Figyelt kérdés

Már nem akar engem,nem akar velem lenni.Nem tudom feldolgozni hogy aki egykor szeretett,annak már nem kellek!!!

Az aki hozzámbújt esténként és akivel éltem olyan semlegesen beszél és néz rám mintha idegenek lennénk.


2 hete váltunk azóta egyedül lakom ki se mozdulok pizsomába vagyok egész nap, úgy érzem mint nő csődöt mondtam.

23 éves vagyok


2012. dec. 20. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Talán jobb lesz így a sorsod, hiszen nagyon fiatal vagy és bőven belefér egy normális kapcsolat lehetősége. Nincs kizárva, hogy egyszer majd ő válik feleslegessé valaki számára. A fagyi néha visszanyal. Vegyél magadon erőt s ne magadat hibáztasd!
2012. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Elhiszem, hogy fáj. De eszedbe ne jusson emiatt valami butaságot csinálni, mert NEM ÉRI MEG! Erős, fiatal nő vagy, basszus 23 éves, előtted az egész élet... nehogy egy f-sz miatt keseregj! Fel a fejjel!

Idővel minden könnyebb lesz. Először magadban kell rendet tenned. Ennek a korszaknak most vége, de minden végzet egy új kezdetet is jelent.

2012. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen férfi miatt egy percig se sírj! Nem ér annyit az biztos. Szedd össze és vesd bele az életbe magad. Egyedül álló, független nő vagy, azt tehetsz akkor és azzal mit csak akarsz. Van aki évekig rohad egy kapcsolatban, szerintem Te egy kicsivel jobban jártál :) Most, gondolj bele, mellette mit össze nem kellene kínlódnod most. Hozzá bújhatnál egy olyanhoz, aki rideg Veled, szeretnéd, de le se szar, mindent megadsz/teszel Neki, és akkor is egy jégcsap Veled, nah az jobb lenne, mert ott van? Biztos nem könnyű. De egy kapcsolatban is lehet valaki magányos, nem csak egyedül, de ez utóbbiban legalább van is mit tenni :)
2012. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, kétlem,hogy újra szerelmes tudnék lenni (meg viszonozva is van).
2012. dec. 20. 21:11
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

A Napfogyatkozás Egyesület indít feldolgozó csoportokat. Az egyesület elnöke Singer Magdolna, aki maga is elvált.


Singer Magdolna

Információk:

Négy gyermekem van, a kisebbekkel való foglalkozáson kívül a fő tevékenységem az írás; író-újságíró vagyok. Mentálhigiénés szakemberként, hospice-és gyásztanácsadóként 10 évig gyászcsoportokat vezettem a Budapest Hospice Házban, jelenleg pedig személyes segítő beszélgetésekkel támogatom a gyászolókat, és részt veszek a Napfogyatkozás Egyesület vezetőségi munkájában.


A válás és szakítás gyászának a feldolgozásában is segítek - egyénileg és csoportos formában. Czellár Móni trénertársammal együtt Válás és újjászületés szemináriumokat vezetünk.

Szeretettel fogadom a hozzám intézett kérdéseket, és igyekszem szívvel-szeretettel és szaktudással válaszolni.

Gyászfeldolgozó és válás csoportba, valamint személyes beszélgetésre jelentkezni lehet: magdolna.singer@gmail.com

2012. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Nagyjából két év volt, mire túltettem magam a váláson, és mindazon, amiről te is írtál. Most pedig szerelmes vagyok, és egyre biztosabban érzem, hogy megtaláltam a másik felemet :)
2012. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha akarod, ha nem, el kell gyászolni a válást, nem lehet megkerülni. Ha úgy tetszik, merülj bele a fájdalomba, éld át teljesen, majd szép lassan megunod és elkezdesz kifelé jönni belőle. Nem lehet siettetni, mindenkinek saját "ritmusa" van.


Attól pedig egy percig se félj, hogy soha nem leszel szerelmes és nem fogják viszonozni. Nagyon fiatal vagy még, előtted az egész élet, ami hidd el, lehet nagyon szép is, csak most éppen nem azt az oldalát látod.


Ha nem szeretett, jobb ha elment, bármennyire fáj is. Az érzelmeket nem lehet befolyásolni.

2012. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem könnyű most neked! Megalázottnak, meglopottnak, eldobottnak érzed magad. El fog múlni, erre megesküszöm!

Elhiszem, hogy még a pizsamából se akarsz kibújni, mert hogy minek?!

A kapcsolat elmúltát is meg kell gyászolni, sírni, vagy dühöngni, de elfolytani nem jó módszer. Csak lentről lehet felmászni.

Egyszer olvastam valahol, hogy " ha az élet citromot ad, csinálj limonádét!". Pár hét múlva átértékeled, rájössz, hogy nem te vagy a hibás, és ő aki többet veszített! Most ezt túl kell élned, mert nem tehetsz ellene. Aztán megrázod magad, és felállsz. Menni fog!

2012. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Azért én szívesen meghallgatnám a férjet is, hogy miért nem kellesz már neki, és miért váltok.

Lehet, hogy a te hibádból.

2012. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

NEKEM nincs arra szükségem, hogy feldolgozzam, hogy nem kellek a férjednek, sem a sajátomnak. NEKED van erre szükséged.


Nem Singer M. kell neked, hanem egy ifjúsági pszichiáter, egy tisztességes szakember. Illetve: már régen kellett volna.


Én a szüleinek nem kellettem - az keményebb dió, feldolgozni, hidd el.

2012. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!