Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostmár mindig "nyomoznom"...

Mostmár mindig "nyomoznom" kell a vőlegényem után, mert attól rettegek, hogy megint átver? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Most tudom,hogy mindenki hülyének fog nézni,de muszáj kiírnom magamból,ami most bennem van! Sajnos nem élünk együtt,az nem is lényeg,miért. Nemrég elkövetett valamit amit nem tudok neki megbocsájtani,bár igyekszem túllépni rajta. Titokban ment el bulizni,mint mindig,amit azért sem értek,mert én sosem lógtam a nyakán és sosem tiltottam (milyen jogon is tettem volna) attól,hogy ő a barátaival szórakozzon. De a bulin készült képeken láttam,hogy egy másik lánnyal összeborulva,ölelkezve táncol. Ez azért szíven ütött,mert azt hittem,ő az,aki sosem tenne velem ilyet,mert nagyon jól tudta,hogy csaltak már meg és ennél fájóbb dolgot nem is tehetne velem senki! Mégis megtette és ez nekem már valamilyen szinten megcsalásnak számít. Ha nekem van párom,nem ölelgetek mást,és nem fogdosom! bár biztos én vagyok ilyen "maradi".

Szóval az eset óta a bizalom oda,persze igyekezett kimagyarázni,hogy az nem úgy volt,félreértem...Azt gondolom,csak az megy titokban szórakozni,aki külön utakon jár!

Sosem voltam féltékeny típus,vakon bíztam a párjaimban eddig! Most magamra sem ismerek! Ma felnéztem facebookra,ahol láttam ,hogy egy felettébb szép és csinos lánnyal a napokban lettek ismerősök. És máris felszínre kezdett törni a zöldszemű szörnyeteg! Írtam neki üzenetet,ki ez a lány,honnan ismeri. Még nem válaszolt.Szívem szerint a lánytól is megkérdezném,de nem akarok teljesen hülyét csinálni magamból!

Kezdek nem normálisan viselkedni,de nem tudok benne bízni és már azt sem tudom,bizalom nélkül van-e értelme a kapcsolatunknak!

Kérlek,ne bántsatok,a negatív dolgokat is kíméletesen ha lehet,mert nagyon magam alatt vagyok,és már nem is ismerek magamra!

Mit lehet tenni,mit tennétek? Nyomozzak,csináljak hülyét magamból? Hagyjam a fenébe az egész kapcsolatot?

Tanácstalan vagyok! Már nem vagyok önmagam!



2012. dec. 22. 11:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Elárulok egy nagy titkot: Az emberek nem változnak olyan mértékben, ami számíthat.

Nem változnak, ha komolyabb a kapcsolat, akkor sem, ha megvolt az esküvő, a legfőbb bűn pedig az, ha valaki gyerekre apellálva várja a változást.


Az ohogy a problémák megbeszélése nálatok kimerül a te mondod ő meg néz maga elé... hát ez több mint durva.

Javaslom fontold meg ezt remdesen. Szerintem a legtöbb párkapcsolati probléma megoldható, ha mindkét fél hajlandó dolgozni az ügyön.

Gondold át jól, ha kell írj listát, próbálj meg beszélni vele.

Ha úgy látod ezek után, hogy semmi sem fog változni, akkor az lesz a legjobb, ha mindketten kerestek olyat, amilyen párra szükségetek van.

2012. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Sok okosat írtak neked, igazakat ! Én hosszú éveket pazaroltam egy olyan kapcsolatra, amit már az elején meg kellett volna szakítani. Utólag már okosabb vagyok :)

Végül eljött az az idő amikor azt mondtam, hogy inkább vagyok egyedül, nyugiban, lehetőséget adva egy NORMÁLIS kapcsolatra, mint sem egy energiavámpírral !

Bejött, most már van egy párom(férjem), aki valóban azt nyújtja nekem amire mindig is vágytam. Nyugodt, kiegyensúlyozott kapcsolatot ! Na ezt ne hagyd ki Te sem, és legyél okosabb mint én voltam, vagyis már most zárd le ami nem működik, ne várj a csodára (nem lesz jobb ez a kapcs.) Inkább élvezd a szabadságot, barátkozz, élj a hobbidnak ha van...és egyszer csak lesz valaki aki bevonzol, talán akire mindig is vágytál !

2012. dec. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Az a tény, hogy fontos neki a bulizás, nélküled...mindent elárul! Nem érett egy komolyabb kapcsolatra. Ha valaki szereti a párját, minden idejét, és a bulizást is a kedvesével tervezi. Fel se merül benne,hogy nélküle menjen, no az meg,hogy más csajt fogdosson...

Nem szól amikor beszélsz vele...mert tudja,hogy igazad van...de hát neki a bulizás a fontos, ezért nem mondja,hogy megváltozik. Emelt fővel hadd el, egyszer majd rájön, mit veszített.Most fáj, de az hogyan fájna, ha később rádobbenél, hogy állandóan átver!Te már érett vagy egy komoly kapcsira, ő meg nem. Ennyi. A viselkedése meg őt jellemzi.

2012. dec. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Igazatok van,és le is fogom zárni,csak az ilyet személyesen szeretem megbeszélni. De boldog akarok lenni!
2012. dec. 23. 13:22
 35/36 anonim ***** válasza:

Biztos vagy te abban, hogy vele akarod összekötni az életed?


Én a helyedben felbontanám az eljegyzést. Nem nyomoznék, nem is rágnám magam tovább. Gyűrűt vissza, és innentől én jobbra, ő balra.

Nem a facebook miatt, hanem mert visszaélt a bizalmammal. Ha én el vagyok jegyezve, akkor nem táncolok mással összeborulva. Ez alap.

2012. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek kérdező ? Együtt, vagy külön folytatódott az életetek ?
2014. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!