Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostmár mindig "nyomoznom"...

Mostmár mindig "nyomoznom" kell a vőlegényem után, mert attól rettegek, hogy megint átver? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Most tudom,hogy mindenki hülyének fog nézni,de muszáj kiírnom magamból,ami most bennem van! Sajnos nem élünk együtt,az nem is lényeg,miért. Nemrég elkövetett valamit amit nem tudok neki megbocsájtani,bár igyekszem túllépni rajta. Titokban ment el bulizni,mint mindig,amit azért sem értek,mert én sosem lógtam a nyakán és sosem tiltottam (milyen jogon is tettem volna) attól,hogy ő a barátaival szórakozzon. De a bulin készült képeken láttam,hogy egy másik lánnyal összeborulva,ölelkezve táncol. Ez azért szíven ütött,mert azt hittem,ő az,aki sosem tenne velem ilyet,mert nagyon jól tudta,hogy csaltak már meg és ennél fájóbb dolgot nem is tehetne velem senki! Mégis megtette és ez nekem már valamilyen szinten megcsalásnak számít. Ha nekem van párom,nem ölelgetek mást,és nem fogdosom! bár biztos én vagyok ilyen "maradi".

Szóval az eset óta a bizalom oda,persze igyekezett kimagyarázni,hogy az nem úgy volt,félreértem...Azt gondolom,csak az megy titokban szórakozni,aki külön utakon jár!

Sosem voltam féltékeny típus,vakon bíztam a párjaimban eddig! Most magamra sem ismerek! Ma felnéztem facebookra,ahol láttam ,hogy egy felettébb szép és csinos lánnyal a napokban lettek ismerősök. És máris felszínre kezdett törni a zöldszemű szörnyeteg! Írtam neki üzenetet,ki ez a lány,honnan ismeri. Még nem válaszolt.Szívem szerint a lánytól is megkérdezném,de nem akarok teljesen hülyét csinálni magamból!

Kezdek nem normálisan viselkedni,de nem tudok benne bízni és már azt sem tudom,bizalom nélkül van-e értelme a kapcsolatunknak!

Kérlek,ne bántsatok,a negatív dolgokat is kíméletesen ha lehet,mert nagyon magam alatt vagyok,és már nem is ismerek magamra!

Mit lehet tenni,mit tennétek? Nyomozzak,csináljak hülyét magamból? Hagyjam a fenébe az egész kapcsolatot?

Tanácstalan vagyok! Már nem vagyok önmagam!



2012. dec. 22. 11:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Emélékszem a kérdésedre. Sajnálom, hogy ilyen naiv vagy, hogy bedölsz neki ezekután. Hagyd a francba!
2012. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a titkolózás a legnagyobb probléma.Bár ez ölelgetés sem piti dolog egyeseknek de ez emberre válogatja.Valakinek belefér valakinek nem.Viszont az hogy titkolja az nagyobb gáz.Vajon miért?Azért mert attól fél hogy lebukik?Vagy hogy véletlen beállítasz?Ezen erőssen elgondolkodnék.Bizalom nélkül és titkolozással nem működik egy kapcsolat és halálra van ítélve.
2012. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

kérdező


"De ő állítja,hogy komolyan gondolja,engem akar stb.Megbeszélni semmit nem lehet vele."


Aki komolyan gondolja a dolgokat, az nem ver át. Ennyi..

2012. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat fő eleme a bizalom. Enélkül semmit nem ér. Én sem nézném tétlenül hogy mást ölelget, bár én szerintem azonnal hagynám az egészet. Fájna, vagy nem, de én egy ilyen "kapcsolatban" nem tudnék élni.
2012. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

sajnos így sosem leszel boldog mellette, mert folyton gyanakodni fogsz

sajnos szerintem ott kellene hagynod :( sajnálom

a lány visszaírt neked?

2012. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Nem kell minden mondatomat kiforgatni....

A lányt tiltottam,így esélyt sem adtam neki is a magyarázkodásra,mert rá végképp nem voltam kíváncsi!

2012. dec. 22. 20:12
 27/36 anonim ***** válasza:

Nem kell nyomoznod: ha egy bizalom elvész, akkor nem a te dolgod annak visszaszerzése.


Beszélj a vőlegényeddel, mondd el, hogyan érzed magad, hogyan látod a dolgokat, és mondd el, hogy milyen mélységesen csalódtál benne.


Ha a helyzetet nem lehet tisztázni, akkor érdemes azon alaposabban elgondolkodnod, hogy voltaképpen mit is akarsz tőle, a kapcsolattól. Milyen lesz az a házasság, amely már a kezdetekkor futóhomokra van építve?

2012. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük ezt is már utána való nap. Ismét én beszéltem,téptem a szám ő meg lesett maga elé és hallgatott.Így nem lehet semmit "megbeszélni",ha csak én mondom el a sérelmeimet,ő meg nagy ívben tesz rá!Ebből nem lesz házasság ezzel én tisztában vagyok.Hogy mi tart mégis mellette? Én magam sem tudom!
2012. dec. 22. 20:22
 29/36 anonim ***** válasza:

ma 20:12 kérdező!


Egy ilyen kapcsolatban csak a saját magad önbizalmát fogod megtépázni-Így nem működik egy kapcsolat.Nincs bizlom és nincs is miért részedről,mert az elvileg vőlegényed mások seg.gét fogdossa,titkol dolgokat és hazudik.Ilyen emberhet akarsz hozzá menni?Tudod vér nem vállik vízzé.Itt a legtöbb ember azt mondta hogy hagyd a francba.Én is azt mondom és szerintem jogossan.Ennek csak te iszod meg a levé,Keressél egy olyan pasit aki téged szeret csak a te fenekedre kíváncsi és nem más csajokéra!A döntés a tied!De sok ilyet láttam ahol a csajt nyelt és nyelt aztán azt gondolta megjavúl a dolog de cak rosszabb lett.Az idő meg csak megy és megy és olyan emberre pazarlod aki nem viszonozza..sok mindent lehet mondani hogy jaj én veled képzlem el és hasonló dolgok.A pofa nagy de a tettek nem ezt bizonyítják!Mint látszik is..és kitudja mk vannak amikről nem tudsz..erőssen gondolkodjál el ezen az emberen hogy mi is a helyzet..

2012. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Ha nem lehet vele semmit sem megbeszélni, és mindenre nagy ívben tesz, akkor mégis mit akarsz tőle? MI lesz később, ha mindig te viszed a terheket, ha te vállalod a felelősséget, te nyeled a feszkót - ő magasan tesz mindenre?


Kérdezd meg magadtól, hogy miért van szükséged arra, hogy egy infantilis, felelőtlen, hazudozó ember mellett akarj élni? Ha neked TÁRS kell, akkor nem is kérdéses, hogy mit kell tenned...tudod magad is.

2012. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!