Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostmár mindig "nyomoznom"...

Mostmár mindig "nyomoznom" kell a vőlegényem után, mert attól rettegek, hogy megint átver? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Most tudom,hogy mindenki hülyének fog nézni,de muszáj kiírnom magamból,ami most bennem van! Sajnos nem élünk együtt,az nem is lényeg,miért. Nemrég elkövetett valamit amit nem tudok neki megbocsájtani,bár igyekszem túllépni rajta. Titokban ment el bulizni,mint mindig,amit azért sem értek,mert én sosem lógtam a nyakán és sosem tiltottam (milyen jogon is tettem volna) attól,hogy ő a barátaival szórakozzon. De a bulin készült képeken láttam,hogy egy másik lánnyal összeborulva,ölelkezve táncol. Ez azért szíven ütött,mert azt hittem,ő az,aki sosem tenne velem ilyet,mert nagyon jól tudta,hogy csaltak már meg és ennél fájóbb dolgot nem is tehetne velem senki! Mégis megtette és ez nekem már valamilyen szinten megcsalásnak számít. Ha nekem van párom,nem ölelgetek mást,és nem fogdosom! bár biztos én vagyok ilyen "maradi".

Szóval az eset óta a bizalom oda,persze igyekezett kimagyarázni,hogy az nem úgy volt,félreértem...Azt gondolom,csak az megy titokban szórakozni,aki külön utakon jár!

Sosem voltam féltékeny típus,vakon bíztam a párjaimban eddig! Most magamra sem ismerek! Ma felnéztem facebookra,ahol láttam ,hogy egy felettébb szép és csinos lánnyal a napokban lettek ismerősök. És máris felszínre kezdett törni a zöldszemű szörnyeteg! Írtam neki üzenetet,ki ez a lány,honnan ismeri. Még nem válaszolt.Szívem szerint a lánytól is megkérdezném,de nem akarok teljesen hülyét csinálni magamból!

Kezdek nem normálisan viselkedni,de nem tudok benne bízni és már azt sem tudom,bizalom nélkül van-e értelme a kapcsolatunknak!

Kérlek,ne bántsatok,a negatív dolgokat is kíméletesen ha lehet,mert nagyon magam alatt vagyok,és már nem is ismerek magamra!

Mit lehet tenni,mit tennétek? Nyomozzak,csináljak hülyét magamból? Hagyjam a fenébe az egész kapcsolatot?

Tanácstalan vagyok! Már nem vagyok önmagam!



2012. dec. 22. 11:31
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Annyira igazatok van és ez rohadtul fáj! De nem akarok így élni. Az ünnepeket sem töltjük együtt. Lépnem kell minél előbb.Azért megnyugtató,hogy nem én vagyok a hülye és nem bennem van a legnagyobb gond!
2012. dec. 22. 12:11
 12/36 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanez van nálunk is, csak mi még nem tartunk esküvőnél, és én vagyok a férfi.

hazudott a barátnőm, én megbocsátottam. Viszont azóta ahol lehet, ellenőrzöm. Addig én is megbíztam benne teljesen. Én is tudom, hogy ez így nem jó, meg nem lesz ebből hosszútávon lósz.ar se, de nem tudom elengedni, mert szeretem. Nehéz ügy ez...

2012. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
ANNYIRA ÉGŐ! ÍRTAM A PASIMNAK,HOGY KI EZ A LÁNY,AKIT BEJELÖLT DE VALAHOGY A CSAJNAK KÜLDTEM EL AZ ÜZENETET! HÁT SIKERÜLT MAGAM BEÉGETNI :S...
2012. dec. 22. 12:30
 14/36 anonim ***** válasza:

uhhh tényleg égő :(

sajnálom,h így jártál ,ilyenkor az ember elkövet hasonló hibákat.

Legjobb az lenne ha tényleg őszintén tudnátok beszélgetni ha erre már nincs lehetőség (nem tudom hihetsz-e ilyen helyzetben) akkor kulturáltan szakítsatok ,de ez csak a végső megoldás legyen.

Én mindenképp a helyzet tisztázását javaslom.

De ha tovább hazudozik,ismerkedik a hátad mögött akkor tényleg nem tisztel.

2012. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%

Ez tényleg égő :) de egyébként nem biztos hogy meg is kapja a lány az üzenetedet. Facen én sem kapom meg annak a levelét aki nem ismerősöm. ami elég marhaság, de nem tudom megváltoztatni a beállítást hogy bárkitől kaphassak levelet. Szóval egyelőre ne izgulj, lehet hogy nem fogja látni :)


Ami a féltékenységet illeti. Nos pár kép még nem a világ. Csókolózik rajta? ha jól értem nem. Akkor nem kell ezen kiakadni. Attól hogy táncol egy lánnyal, attól még semmi nem történt. Ami aggasztóbb, hogy nem mondja el, hogy bulizni megy. De ez azt mutatja, hogy nagyobb szabadságra vágyik. nem akar még olyan szorosan együtt lenni veled. Szerintem ez teljesen normális is lehet.


A tanulság, hogy lazíts a kapcsolaton. Nem értem a nőket, miért kell mindent fehéren vagy feketén látni. Hogy vagy komolya sírig tartó kapcsolat és másra rá se nézhet, vagy pedig semmi. A kettő között nagyon sok átmenet van. Ha kell a hapsi, akkor kicsit távolodj el tőle, és várd meg amíg utánad megy. Te is menj el bulizni, mondd meg neki, hogy úgy érzed ő kicsit elbizonytalanodott, ezért akkor kezeljük lazábban a kapcsolatot. Aztán ha tényleg biztos magában, akkor folytassuk a vőlegénységet. De ez nem azt jelenti hogy be kell vele fejezni.


34/N

2012. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
De ő állítja,hogy komolyan gondolja,engem akar stb.Megbeszélni semmit nem lehet vele. Nekem akkoris fáj az,hogy más lányt ölelget, és a fenekét fogdossa. Nekem ez nem fér bele!
2012. dec. 22. 13:09
 17/36 anonim ***** válasza:

Azt írja az előző válaszoló, hogy nem kell a két véglet, hogy másra rá sem nézhet, vagy pedig semmi.

Ebben igaza is van, de azért szerintem normális gondolkodású embernek nehogy már beleférjen, hogy másokat ölelget, meg más lányokat tapogat. Érdekes világot élünk.

25F

2012. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
74%
Hát, az én volt párom is folyton mindent kimagyarázott. Most tudom csak, mennyit lenyeltem már neki a végén (ő a töredékét sem fordítva, persze). Nagyon szeretem még, hiányzik, rettegek a karácsonytól, de legalább ezeket nem élem már át vele többet.
2012. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
13:12-es! teljesen egyetértünk!
2012. dec. 22. 13:22
 20/36 anonim ***** válasza:

Nekem is nehezen férne bele, hogy ha ilyet találnék. De inkább az zavar, hogy titokban akar szórakozni menni. Ezt mégis miért kell titkolni, főleg úgy, hogy te nem fogsz emiatt kiakadni. Én inkább ezt beszélném meg vele őszintén. Még az a pár kép nem a világ, lehet, hogy kicsit be volt rúgva (tudom, nem mentség a pia), és nem is egész idő alatt ölelgette a csajt, csak egy elkapott kép... Én adnék még egy esélyt ilyenkor, de mondom, az gázabb, ha titkolózik.

Ha meg véletlenül írtál annak a csajnak, azt meg szerintem tojd le nagyívből. Elhiszem, hogy ciki, de már nem tudsz mit csinálni. Ha visszaír, akkor mond meg kerek perec, hogy félrement a levél, a barátodnak szántad. Jelenleg még te vagy a a barátnője (ráadásul a menyasszonya), ne hogy már neked kelljen magyarázkodni valami jött ment kis fruskának...

2012. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!