Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a 21éves...

Normális, hogy a 21éves lányom 2hónap után se tudja a szakítást kiheverni?

Figyelt kérdés

Öt évig volt együtt a fiúval,két évig együtt is éltek.Két hónapja szakított vele a fiú,azóta mintha csak a teste élne,néha az se. Azt hittem ez az állapot egy-két hétig fog tartani,de most már két hónapja napi rendszerességgel kap sírógörcsöt,dührohamot stb.

Az édesanyja vagyok,nagyon aggódom érte,hiába mondom hogy lesz majd más(és vannak is akik udvarolnak neki)de ő csak azt hajtja hogy érzi hogy ez a fiú volt az igazi.

Hogyan tudnék segíteni neki?


2012. dec. 25. 19:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
ha gyógynövénypárti vagy, akkor az orbáncfű tea jó a depresszió ellen, nézz utána.
2012. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
2 hónap után? ez teljesen normális. Nekem másfél évbe került kiheverni az exemet. Az első néhány hónapban nagyon rossz állapotban van az ember. Nekem kb 1 év kellett csak ahhoz, hogy másokat is észrevegyek, de mostanában érzem azt így kicsivel több mint másfél év után, hogy már el is fogadnám egy nekem tetsző pasi közeledését. Hosszú folyamat ez. Hagyd békén, hadd dolgozza fel ezt a saját tempójában.
2012. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!