Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 évesen mit tegyek? 2kisgyer...

Dynkuc kérdése:

26 évesen mit tegyek? 2kisgyermekes anyuka lelkileg összetörve! Az életem romokban! A párom nem szeret!

Figyelt kérdés
26-éves anyuka vagyok 2 kislányom van,5 éves és 3 hónapos! A párommal aki 28éves nagyon eltávolodtunk egymástól! Szex már lassan 1éve nem volt, és a szerelemből is csak szeretet lett! Kívülről mindenki a irigyel minket ( saját ház, gyerek, anyagilag is jól állunk) de azt nem tudják, hogy úgy élünk mintha testvérek lennénk! Csak a gyerekek tartanak ösze minket! Mert ősem enged, meg énse! De neki meg van mindene nekem meg semmim! A gyerekeknek ő megtud adni mindent én pedig csak a szeretetemet! Önző nem lehetek azt kell néznem, hogy a lányoknak mi a jó, de elhagyni nem tudom őket! Mit tegyek? A kapcsolatot már nem hiszem hogy meglehet menteni! 60kg ról 74kg lettem szerintem ezmiatt már nemis kíván a párom,2gyerek után változik a test, nem tudok elene tenni, de ha szeretne ez nem érdekelné szerintem! Nem tudom mi tévő legyek nagyon sokat veszekszünk már, ráadásul a barátaival szeret inni, igaz otthon, mert nem megy sehova nélkülem! Mióta megszületet a pici azóta nemis alszunk 1szobába! Szeretem is meg nemis! Külön menjünk vagy próbáljuk meg helyrehozni? A gyerekekkel mit csináljak nem akarom őket elveszíteni de nekik itt van meg mindenük! A szüleim nem tudnak segiteni! Nekem csak a gyedem vjn 70000 ft ebből nem tudok lépni elöre! Lassan tönkremegyek, lehet ha meghalnék az lenne a megoldás. Nem gondolom
2012. dec. 26. 00:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%

észreveszed az alább felsorolt tünetek jelentkezését. Ne feledd: a szülés utáni depresszió nem a te hibád, ez egy olyan rendellenesség, amely a megfelelő kezeléssel és segítséggel gyógyítható.


Gyanús jelek


Kényszerképzetek.

Állandó kimerültség.

Pánikrohamok jelentkezése.

Rendszeres éjszakai felriadás.

A mellőzöttség alaptalan érzése.

Személyes higiénia elhanyagolása.

Szorongás, levertség, gyakori sírás.

2012. dec. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
2012. dec. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%

Ezt hallgasd, a lányom szülési depressziója és pszichológus segítségével , hamar kimászott ebből az áldatlan állapotból. A védőnőnek is nem ártana beszélni róla, hiszen elapadhat a tejed is.


Hallgasd ezt a lélek simogató szöveget:



http://www.youtube.com/watch?v=9XX8KbXhCN0

2012. dec. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%

Hozd rendbe magad hogy legelőször is józan ésszel tudj mérlegelni, mert az agyadat elöntötték a negatív gondolatok. Te egy igen vonzó lány lehettél mikor megismert a párod, de most meg hasonlóan vonzó anyuka, a tested meg formálható, csak kicsit akarni kell, hidd el, izmokat felszednie egy pasinak SOKKAL nehezebb mint zsírt leadni egy nőnek. És sokak mégis pusztán hobbiból maguk miatt csinálják, neked is menni fog, pláne hogy van motiváció az eredményre.

Azt azért elmondhatnád, hogy mitől lehet az hogy 1 éve rendszertelenek az együttléteitek, tehát a kisebbik lányod fogantatása óta nem nyúl hozzád. Egy pasinak szüksége van h időnként levezesse a belső feszültséget, szóval valahogy megoldja, abban teljesen biztos vagy hogy nem csal meg senkivel? Mert ha igen akkor egyszerűen ha kívánós hangulatban vagy akkor közelíts hozzá. Ha elutasít akkor beszéld meg vele, hogy mért tette, és azt oldjátok meg.

Merénylet lenne a gyerekekkel szemben ha szétmennétek a fejük felül, mert nem tudtok egy ilyen hülye problémán úrrá lenni, nem tom mivel foglalkozik a párod de 28 évesen ilyen hátteret összelapátolni nektek nem volt kis meló, azt is megérteném ha egyszerűen nem jut már energiája Rád.

Ami sajnálatos de egyáltalán nem egyedi eset, én is több olyan lányt ismerek akihez max aludni járnak haza és már beleuntak hogy nem dugják meg őket alkalmanként jó alaposan és már egy ilyen ostoba körülmény elég nekik hogy akkor kidobják a párjukat de azért azt persze maximálisan elvárják, hogy a pasijuk egzisztenciálisan penge legyen, meg a legsikeresebb és dőljön a lóvé a házhoz, és akkor emellett legyenek mintaférj is netán.

Hát a frászt, ez a 2 egyszerre nem megy, és ehhez neked is kooperálnod kell a másikkal, és toleránsnak lenned vele.

2012. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
A gyerekek miatt fel kell állnod. A lelki sebeidet később is tudod nyalogatni, most viszont meg kell erősödnöd. Ott a két pici, alapjáraton sem könnyű egy ilyen időszak, hát még ilyen apró gyerekekkel. Szoptatni tudsz? vagy már elment a tejed? Ha elment akkor ilyen idegállapotban potyognak le az emberről a kilók és enni nem is bír, úgy hogy 1-2 hónap alatt le fog menni a felszedett plusz. Alakíts ki egy teljesen szuverén életet, és majd ha mindezt megteszed, utána ráérsz azon gondolkodnod, hogy maradsz vagy mész. Ha a gyerekek viszont ezerrel apásak, akkor maradnod kell.Akár tetszik neked, akár nem.
2012. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
most komolyan miért kellett lepontozni? :)....
2012. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt beszéld meg a pároddal, egyáltalán nem menthetetlen a helyzet! Ellaposodtak a dolgok, de ez nem helyrehozhatatlan. Mondd el neki, hogy nem érzed jól magadat és kérd meg hogy segítsen, oldjátok meg a problémákat.
2012. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Sok mindennel egyet értek.Még írnék 1-2tippet.Egyél vitaminokat,gyümölcsöket.Próbáljátok lepasszolni a gyerekeket egy kicsit és közös programot csináljatok.Ha csak séta az is valami.
2012. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
14 kilót pikkpakk le lehet adni, de 3 hónapja szültél teljesen normális, hogy még van rajtad.. Én is folyton depressziós voltam, utáltam magamat mert elhíztam, de neki veselkedtem és 3 hónap alatt majdnem 10 kilót le tudtam adni :)akkor meg már jobban is érzed magad és kedved is lesz adni magadra! :) Ez pedig a kisugárzásodon is meg fog látszódni, így a párod is vonzónak fog tartani újra. Lehet ő is úgy érzi, hogy elhanyagoltad őt, apró kedvességekkel próbálkozz szerintem, aztán újra összemelegedhettek!
2012. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Nálam hasonló a helyzet, csak nekem el is megy bulizni és mint kiderül hölgyekkel is.

Ha nem megy a kommunikáció, akkor párterápiát javasolnék.


mielőtt mindennek véget vetnétek azelőtt meg kell próbálni, így elmondhatjátok, hogy mindent megtettetek ha így sem menne.

2012. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!