Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik gyerekes kapcsolatba...

Akik gyerekes kapcsolatba mennek bele, azok hogy viszonyulnak a mindennapokhoz?

Figyelt kérdés
5 hónapja járok egy olyan pasival akinek az előző kapcsolatából már van egy gyereke (11 éves kislány). Köztem és az ex között kb. 2 hét telt el (ami szerintem kevés). Nem is ez a fő baj. Hanem hogy 1-2-szer találkoztunk, aztán minden megbeszélés nélkül (meglepetésként) a következő alkalommal hozta magával a gyerekét. A kislány egy kész hisztérika (nincs nevelve, soha nem mondtak neki nem-et), nekem nincs gyerekem, fogalmam sincs hogy kezeljem a helyzetet. A párom (bár ez erős túlzás ennyi idő után) meg úgy viselkedik mintha valami új anyukát választott volna, mert egy az egyben mindent rámhagy, de úgy hogy nem szólhatok semmiért ha valamit tönkretesz a gyereke. Kettesben programunk szinte nincs, (max. egy esti TV-zés), mert vagy az idős, anyukáját látogatjuk meg, vagy ha valahová megyünk (séta, mozi, stb.) akkor az gyerekes hétvégén van, és mivel szombat reggeltől vasárnap estig le van neki passzolva a gyerek, így nem marad időnk semmire kettesben. Próbáltam szóvá tenni (a gyereken is látszik, hogy szívesebben lenne kettesben az apjával néha), de a "párom" nekem esett hogy én utálom a gyerekét. Légyszi akinek ebben van tapasztalata, írjon nekem valami biztatót!
2012. dec. 27. 19:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
32
2012. dec. 27. 19:41
 3/33 anonim ***** válasza:
Mond meg neki őszintén, hogy annyira nem vagy oda a kislányért.
2012. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel a hapsival, valószínűleg van neki egy másik nője is, akivel hétköznapokon van, a gyerekes hétvégékre meg szeretne téged is beszervezni, egyrészt így megvan neki a változatosság nők terén, másrészt meg úgy gondolja, hogy akkor a gyerekével sem kell törődnie, majd te megteszed helyette.
2012. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom kéthetente hétvégén van veletek a leányzó két napot. A többi 12 napon csináljatok programot kettesben, az a hétvége tényleg lehet a gyereké, és néha csak apáé meg a gyereké.
2012. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A gyerekkel semmi bajom, csak amikor kikel magából, és ha csak egy ici-picit lenne nevelve nagyon aranyos lehetne. A hétköznapok kilőve, mert a párom hajnalba indul dolgozni, és kb. akkor ér haza mikor én meg épp indulok munkába (egyenlőre nem tudjuk ezt megoldani), aztán ha nem gyerekes hétvége van akkor szombaton alszik legalább délig, átmegyünk az anyukájához, meg bevásárolunk neki, van hogy vasárnap is (vagy akkor is csomót alszik), vagy főzni, mosni, takarítani kell, aztán meg kitalálja, hogy ne nagyon menjünk már sehová, mert másnap korán kell kelnie.
2012. dec. 27. 19:49
 7/33 A kérdező kommentje:
Ja, meg azt a párom nem akarja, hogy ő legyen kettesben a lányával, mert nem bír vele. Így én még a barátnőimmel, testvéreimmel, stb, sem tudok találkozni néha-néha.
2012. dec. 27. 19:51
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem te is tudod, hogy nem sok közös jövőtök van ezzel a hapsival. Alapszabály, hogy ha gyerekesként ismerted meg, akkor úgy is fogadd el, persze nyilván itt sok minden közrejátszhat és nem is mondom, hogy könnyű, de amiket leírtál (közös programok nincsenek, anyukáját látogatjátok meg max.) szerintem nem lesz túl jó ez a kapcsolat, ha már ennyire az elején ilyen sok és komoly probléma van. Még rózsaszín ködnek kéne lennie, nem probléma hegyeknek. :(
2012. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Hacsak nem lennék halálosan szerelmes e férfiba/be, futnék elfele messzire,de messzire. Hej!
2012. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
11%
Az írásodból süt a gyerekek felé való undor és ez gond.Mert hiába adna neked az ember tanácsot, egyrészt nem fogadnád meg, másrészt a bőrödből nem tudsz kibújni.Ennek a kislánynak nyugalomra volna szüksége, az édesapjával együtt, és ezt neked kéne biztosítani+a gyereket megnyugtatni, és szeretni. Már maga az a tudat is zavar téged, hogy a társad alszik X ideig, már ezt sem igen bírod tolerálni, ahogy írsz egyértelműen lejön belőle. A hátad közepére nem hiányzik a házi meló, ami valljuk be teljesen más egy családban mint egy singlinél. Miért kezdtél elvált gyerekes emberrel?
2012. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!