Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti kapcsolatotokat befolyáso...

A ti kapcsolatotokat befolyásolja ez az oldal?

Figyelt kérdés

A kérdésem lehet, hogy nagy butaság. Nem lettetek sokkal féltékenyebbek vagy bizalmatlanabbak? "megrémít" ez a sok megcsalós kérdés, hogy terhes kismamákat csalnak meg és hagynak ott... betegesen félek a gondolattól, hogy mindegyik férfi előbb utóbb bekattan? Egyszer csak rájönnek, hogy élni akarnak?

(De azért az egész életemet nem hálózza be az oldal, csak néha így belegondolok)

Kérlek, ne mondjátok, hogy gyerekes vagyok... csak olyan rossz látni..


2012. dec. 29. 15:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Csak tudod, a szex kétemberes dolog és emiatt túl nagy különbség nem lehet a két nem aránya között. Egyszer volt a Danubius rádióban, még régebben egy betelefonálós fórum a késői órákban. Ebben az egyik este az volt a téma, hogy a férfiak 80, a nők 20 %-a megcsalja a párját. Az egyik férfi megkérdezte, hogy rendben, van 20-20 5 férfi és nő, de a maradék 60 % kivel csinálja, talán egymással? Szóval érdekes volt ez a dolog.

Én is megemlíthetném, hogy felmérések szerint a születő gyerekek 11 %-a nem a nő párjától van és azt is, hogy nagyon sok nő viselkedése hűség-témakörben 180 fokos fordulatot vesz, amikor nincsenek mások szeme előtt; de most mit érek vele?

Szerintem nem szabad ezen agyalni, semmivel nem lesz jobb tőle az embernek. Én azt mondom, egy dolog az, hogy valakinek a párja félrelép, az meg már egy másik, hogy ott is hagyja-e őt a másikért vagy nem.

2012. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
"20-20 %"
2012. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
96%

Talán a %-os eltérés abból ered,hogy a párkapcsolatban élő nők kevésbé kacsingatnak kifele,mint a férfiak.Természetesen nem egymással csinálják,hanem a másik nemmel (optimális esetben)de az a nő lehet független,vagy hivatásos.

Persze ez nem ment fel senkit.

2012. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt akkor lehetne igazán megmondani, ha minden embernek lenne egy beépített fekete doboza. Szerintem sokaknál meglepődnénk.
2012. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Látod ebben biztos vagyok.

Azért ne zuhanjunk le,ha nem feltétlenül szükséges.:-)

2012. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez az oldal egy dolgot változtatott: most már nem vagyok meggyőződve arról, hogy nekem van a legszörnyűbb anyósom.

2012. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Igen, az senkinek sem lenne jó.

Elmondanám, hogy nem vagyok nőutáló, csak sok álszent, képmutató dologgal találkoztam a részükről. Pl. idén nyáron egy távoli nyaralóhelyen dolgoztam. az egyik ottani csaj összejött egy sráccal, aki szintén kint volt, majd egy másikkal. Eközben a párja itthon volt. Majd amikor már hazajött, a facebook-on kitett egy közös képet "Életem!" címmel. És ez csak egy példa volt.

Tudod, testközelből látni ezt messze durvább, mint hallani másoktól sztorikat, de ezek után nincs okom kételkedni a különböző sztorikban, amiket hallottam.

2012. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Az itteni tanácsok, jól szórakoztatnak. Abuksim meg azért van, hogy én döntsek, ne más helyettem. Mivel, a döntésemért, enyém a felelősség. Mondhatni, viccoldalak helyett olvasgatom a válaszokat.
2012. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Nem mentegetni akarom nőtársaimat ,hiszen menthetetlenek.Szörnyűségek vannak mindenfele.

Nekem is van olyan ismerősöm(ffi),aki prostikhoz járt a családja mellett évekig titokban.Válása óta ismét fix kapcsolatban él lassan 5.éve.Ehhez képest ismét gazdagítja a csajokat.

Mit is lehet erre mondani.Semmit tulajdonképpen.

Nekem egész életemben összesen egy olyan hónap volt,mikor két sráccal randiztam párhuzamosan.Olyan 18 körül lehettem.Nem volt jó.Kimondottan rosszul éreztem magam a bőrömben.

Ez egyéne válogatja.

2012. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát, 72 %, el sem merem képzelni, rólam mit mondanál, ha ismernél. Ritka különleges állatfaj vagyok.

mi8ndig túlságosan is jófiú voltam, természetesen sosem kedveltek a lányok, alig volt eddig az életemben párkapcsolat, mindössze kettő. Mindig irigyeltem azokat, akiknek ez szinte csettintésre megy. A kapcsolataimban nem léptem félre, igaz, amúgy se tudtam volna megtenni, csak prostituáltakkal. Persze a nők szemében emiatt én vagyok az, aki "minden pasinak ilyennek kellene lennie" példája, miközben egyáltalán nem vagyok boldog. Öt éve nincs kapcsolatom és azt hiszem, azért, mert abszolút nem is vagyok izgató a másik nem számára. Mindenesetre eldöntöttem, hogy ezentúl prostikhoz fogok járni, a párkapcsolati dolgot meg hagyom a fenébe. Nem kell részletezni, mi a megítélése ennek, tudom jól. Csak azt akarom mondani ezzel, hogy nem minden olyan egyszerűen fekete és fehér, mint azt sokan gondolják. Én pl. egyszerre lehetek a legpozitívabb és a legnegatívabb férfi is egyszerre.

2012. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!