Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti kapcsolatotokat befolyáso...

A ti kapcsolatotokat befolyásolja ez az oldal?

Figyelt kérdés

A kérdésem lehet, hogy nagy butaság. Nem lettetek sokkal féltékenyebbek vagy bizalmatlanabbak? "megrémít" ez a sok megcsalós kérdés, hogy terhes kismamákat csalnak meg és hagynak ott... betegesen félek a gondolattól, hogy mindegyik férfi előbb utóbb bekattan? Egyszer csak rájönnek, hogy élni akarnak?

(De azért az egész életemet nem hálózza be az oldal, csak néha így belegondolok)

Kérlek, ne mondjátok, hogy gyerekes vagyok... csak olyan rossz látni..


2012. dec. 29. 15:25
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Ha arra gondolok, hogy vettem már át innen női praktikát a kapcsolatom érdekében, akkor igen, abban befolyásolt, és nagyon jó értelemben.

Féltékenyebb nem lettem, gyerektől egy életre elment a kedvem, de előtte sem akartam, szóval ezt nem fognám az oldalra, csak egy plusz, hogy jól éreztem, hogy nekem ez nem hiányzik.

2012. dec. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!