Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti kapcsolatotokat befolyáso...

A ti kapcsolatotokat befolyásolja ez az oldal?

Figyelt kérdés

A kérdésem lehet, hogy nagy butaság. Nem lettetek sokkal féltékenyebbek vagy bizalmatlanabbak? "megrémít" ez a sok megcsalós kérdés, hogy terhes kismamákat csalnak meg és hagynak ott... betegesen félek a gondolattól, hogy mindegyik férfi előbb utóbb bekattan? Egyszer csak rájönnek, hogy élni akarnak?

(De azért az egész életemet nem hálózza be az oldal, csak néha így belegondolok)

Kérlek, ne mondjátok, hogy gyerekes vagyok... csak olyan rossz látni..


2012. dec. 29. 15:25
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel! Én is arra jövők rá hogy milyen szerencsés vagyok! :)
2012. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
nem, de néha ledöbbenek, hogy mennyi hülye van ezen az oldalon
2012. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
93%

Nem, a kapcsolatomat nem befolyásolja.

Ellenben erőteljesen torzítja a társadalomról kialakított képemet és sajnos elszörnyedve látom, hogy mennyi félresikerült, erkölcsileg nulla ember létezik. Nagyon elkeserít.

2012. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mivel munkám során társkereső hirdetéseket korrektúrázok és ott látom igazán mennyi nős férfi keres alkalmi kapcsolatot és hány gyanakvó feleség telefonál be az infó vonalra megerősítésre vagy csodára várva. Nem mindegyik férfi, de a férfiak kb 60%-a lép félre szerintem, míg a nőknek kb 20%-a.
2012. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Minket nem befolyásol.

Volt idő, mikor én is rettegtem, mint a Kérdező. Nem alaptalanul, csak a semmihez ragaszkodtam. Elég sokára jöttem rá.

Aztán annak a kapcsolatnak véget is vetettem, a férjemnek meg első perctől kezdve megmondtam, ha megunja, nyitva az ajtó, de felnőtt emberek vagyunk, ne szórakozzunk egymással.

2012. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, hogy megrémít ez a sok megcsalós kérdés.

Nem Akarlak elkeseríteni, de ha átnéznél a Szerelem oldalra, akkor lenne okod a rémületre.

Az a sok fiatal ha felnő, akkor mi lesz?

Én is fiatal vagyok, 19 éves, de megrémiszt az ami ott folyik. A 13-18 évesek olyanokat kérdeznek, és válaszolnak, hogy borzasztó.

2012. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
én jó szórakozok a kérdéseken meg a válaszokon is (egy-két kivételtől eltekintve)
2012. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a kérdező helyzetét,rémületét átérzem.Engem az zavar igazán,hogy sok esetben olyan kérdés merül fel,melyeket működő emberi kapcsolatban meg kellene tudni oldani.Kihangsúlyoznám a működőt!!!!!

Azt gondolom,hogy ez a fórum is egy eszköz arra,hogy eltávolodjanak egymástól emberek.A kapcsolat minőségétől függetlenül.

El kellene gondolkodnunk azon,hogy mitől vagyunk egymásnak hitelesek,vagy egyáltalán azok vagyunk -e.

2012. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Miért mindig a férfiakat kell elővenni? Ahogyan én észrevettem, a nők semmivel nem jobbak, csak jobban titkolják az ilyet.
2012. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

A kérdező történetesen egy hölgy.Rossz érzés volt benne,emiatt kérdezett meg minket.Szó nincs arról,hogy az Urakat bárki elővenné.Ettől függetlenül sajnos sok esetben a teremtés koronái csalfábbak.Tisztelet a kivételnek természetesen.

Persze vannak rémes nők is.Senki nem állítja az ellenkezőjét.

2012. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!